2005-2006 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

 G.O.P. İlçe düzeyinde yapılan “Öğretmen Sevgisi”adlı KOMPOZİSYON yarışması
İlçe 2.’si  5-A sınıfı öğrencisi Sude IŞIK
Gaziosmanpaşa ilçesi genelinde yapılan WEB TASARIM yarışması 
İlçe 1.’si 8-A sınıfı öğrencisi Elif Ebru ALTUNSOY 
Mansiyon 8-A sınıfı öğrencisi Benazir FAZLIOĞLU 
G.o.p İlçesi genelinde düzenlenen “Öğretmen sevgisi” konulu ŞİİR yarışması
İlçe 1.’si 5-A sınıfı öğrencisi  İsra KAHRAMAN 
İlçe 3.sü  4-A sınıfı öğrencisi Elif GÖZÜNGÜ 
 G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  “ Nasıl bir öğretmen olurdunuz? ” konulu RESİM yarışması 
İlçe 1.si 5-A sınıfı öğrencisi Ali KAPLAN 
İlçe 3.sü 5-B sınıfı öğrencisi Meryem KUTLU 
Jüri Özel Ödülü  1-B sınıfı öğrencisi  Perkin TAHMAZ 
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  MASA TENİSİ turnuvası
İlçe takım 2.’liği  7-A sınıfı öğrencisi Taylan TAHMAZ
  7-A sınıfı öğrencisi Mahmut Recai BAŞPEHLİVAN
  7-A sınıfı öğrencisi Serdar KESENOĞLU
  6-A sınıfı öğrencisi Abdurrahman AYKAÇ
Gaziosmanpaşa İlçe düzeyinde “İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma” yarışması 
İlçe 1.’si 9-B sınıfı öğrencisi Yasin ÖZTÜRK
İlçe 3.sü 6-A sınıfı öğrencisi  Esat TAMER
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  SATRANÇ Turnuvası
İlçe takım 1.’liği  4-B sınıfı öğrencisi İkbal BEYTUR
  5-B sınıfı öğrencisi Harun ÖZCAN
  5-B sınıfı öğrencisi Ömer ÇAKIR,
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık ATLETİZM yarışması  
İlçe takım 1.’liği  4-A sınıfı öğrencisi Mehmet KOYUNBAKAN
  4-A sınıfı öğrencisi Beytullah KAYA
  5-A sınıfı öğrencisi Ömer Faruk KAZANCI
  5-A sınıfı öğrencisi Adem ŞEN 
  5-B sınıfı öğrencisi Osman Nuri ALUÇ
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık ATLETİZM yarışması
İlçe takım 3.’lüğü 4-A sınıfı öğrencisi Fatma Zehra KOCA 
İlçe takım 3.’lüğü 4-B sınıfı öğrencisi Feyza SARI
İlçe takım 3.’lüğü 5-A sınıfı öğrencisi Sümeyye Sude IŞIK
İlçe takım 3.’lüğü 5-B sınıfı öğrencisi Efnan  KÜSKÜ
İlçe takım 3.’lüğü 5-A sınıfı öğrencisi Özge DAĞASLANI
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık ATLETİZM yarışması
İlçe takım 2.’liği  7-A sınıfı öğrencisi Abdülhamit SAĞLAM
  6-A sınıfı öğrencisi Abdurrahman AYKAÇ
  6-B sınıfı öğrencisi İlker ALKAN
  8-A sınıfı öğrencisi Yunus Emre ŞENOL
  6-B sınıfı öğrencisi Nurullah YILDIZ
İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı SALON ATLETİZM yarışması 
Avrupa yakası 3.'lüğü 2-C  sınıfı öğrencisi Emine Büşra AKYÜZ 
İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı SALON ATLETİZM 5x30m kız bayrak yarışması 
Avr. yakası takım 3.lüğü 2-C sınıfı öğrencisi Şule IŞIK 
  3-A sınıfı öğrencisi Gamze ADATEPE
  4-B sınıfı öğrencisi Mihriban KOCA
  5-B sınıfı öğrencisi Meryem KUTLU
  6-A sınıfı öğrencisi Kamile YEŞİLOĞLU
İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı SALON ATLETİZM final yarışma 
İstanbul  3.'lüğü 5-B sınıfı öğrencisi Zekeriya DÖNMEZ
İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı SALON ATLETİZM  5x30m erkek  bayrak yarışması 
İstanbul  takım 4.'lüğü 2-A sınıfı öğrencisi Ekrem SEBA
  3-C sınıfı öğrencisi Hüseyin CANLI
  4-C sınıfı öğrencisi M.Ali BURSALI
  6-B sınıfı öğrencisi İlker ALKAN
Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu GÜREŞ müsabakası 
İstanbul  3.'lüğü 8-A sınıfı öğrencisi Yunus Emre ŞENOL 
Türkiye 3.'lüğü 8-A sınıfı öğrencisi Yunus Emre ŞENOL 
İstanbul ili genelinde düzenlenen SATRANÇ turnuvası 
İstanbul  2.'liği 5-A sınıfı öğrencisi  Cihan KAROĞLU
İstanbul ili genelinde düzenlenen MASA TENİSİ turnuvası 
İstanbul  2.'liği 6-A sınıfı öğrencisi  ENES KAPLAN
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 
Konulu RESİM yarışması 
İlçe 3.sü 5-A sınıfı öğrencisi Merve BIYIK
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu ŞİİR yarışması
İlçe 2.’si  5-B sınıfı öğrencisi Efnan KÜSKÜ
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  BASKETBOL Turnuvası  
İlçe  takım 4.'lüğü 6-A sınıfı öğrencisi Abdurrahman AYKAÇ 
  6-A sınıfı öğrencisi İlker ALKAN
  6-B sınıfı öğrencisi Yusuf KOÇ 
  6-A sınıfı öğrencisi Emirhan GÜLÇİÇEK
  6-B sınıfı öğrencisi Mete KAROĞLU
  5-A sınıfı öğrencisi Ömer Faruk KAZANCI
  5-B sınıfı öğrencisi Osman Nuti ALUÇ
  6-B sınıfı öğrencisi Ertuğrul TATLI
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen Peygamber efendimize mektup konulu KOMPOZİSYON yarışması 
İlçe 2.’si  5-A  sınıfı öğrencisi GÜLŞAH ÖZGE DAĞASLANI
İstanbul Avrupa yakası genelinde düzenlenen KISA FİLM yarışması 
Avrupa yakası 2.'liği 6-A sınıfı öğrencisi Sümeyye BALA
Avrupa yakası 3.'lüğü 6-A sınıfı öğrencisi Cihan ÖZGÜR
Türkiye  genelinde düzenlenen E-Dream  WEB TASARIM yarışması
Türkiye 3.!lüğü 7-A sınıfı öğrencisi Hamza ÖZCAN
İstanbul  genelinde düzenlenen KISA FİLM ÖYKÜSÜ yarışması 
İstanbul  2.'liği 8-A sınıfı öğrencisi Melike ERDOĞAN


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI