2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2006-2007 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu RESİM yarışması 
İlçe 1.si 4-B Sınıfı öğrencisi Ahmet SEVİM
G.O.P. İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık ATLETİZM yarışması  
İlçe 1.si (Ferdi) 5-A Sınıfı öğrencisi Furkan KAYA
İlçe 2.si (Ferdi) 4-B Sınıfı öğrencisi Mesut KARTIN
İlçe 3.sü(Ferdi) 5-B Sınıfı öğrencisi Mehmet KOYUNBAKAN
İlçe 2.si (Ferdi) 6-A Sınıfı öğrencisi ASLI SUMRU YILMAZER
İlçe 2.si (Takım) 4-A Sınıfı öğrencisi Gamze ADATEPE
  4-B Sınıfı öğrencisi Esra ALKAN
  4-A Sınıfı öğrencisi Mihdiban ÜNVER
  4-B Sınıfı öğrencisi Münire DEMİRCİ
  5-A Sınıfı öğrencisi Zehra KOCA
  5-B Sınıfı öğrencisi Mihriban KOCA
İlçe 1.si (Takım) 5-A Sınıfı öğrencisi Furkan KAYA
  4-B Sınıfı öğrencisi Mesut KARTIN
  5-B Sınıfı öğrencisi Mehmet KOYUNBAKAN
  5-B Sınıfı öğrencisi Tayyip BAT
  5-A Sınıfı öğrencisi Emrullah TAYLAN
  4-B Sınıfı öğrencisi İhsan YAVUZ
İlçe 2.si (Takım) 6-A Sınıfı öğrencisi ASLI SUMRU YILMAZER
  8-A Sınıfı öğrencisi Ebru KOCA
  6-A Sınıfı öğrencisi Zeynep KOCA
  6-B Sınıfı öğrencisi Buse ÇİVİ
  6-B Sınıfı öğrencisi Şeyma YILDIZ
İlçe 2.si (Takım) 7-A Sınıfı öğrencisi Abdurrahman AYKAÇ
  8-A sınıfı öğrencisi Abdülhamit SAĞLAM
  7-B Sınıfı öğrencisi Mustafa ÇAĞLAR
  7-A Sınıfı öğrencisi Ertuğrul TATLI
  7-A Sınıfı öğrencisi Sinancan ÇULCU
  7-B Sınıfı öğrencisi Umut KAYA
  7-A Sınıfı öğrencisi Ferhat TAŞ
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlene Öğretmenler günü konulu Resim Yarışması
İlçe 1.si 1-A Sınıfı öğrencisi Merthan MERT
İlçe 2.si 2-A Sınıfı öğrencisi Tayyip SARI
İlçe 2.si 6-B Sınıfı öğrencisi Sude IŞIK
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası 
İlçe 1.si (Takım) 4-B Sınıfı öğrencisi Esra ALKAN
  5-B Sınıfı öğrencisi Şerife TAMER
  5-C Sınıfı öğrencisi Kerime TAMER
  5-C Sınıfı öğrencisi Sena Nur TÜRKER
İlçe 1.si (Takım) 5-A Sınıfı öğrencisi Yasin HARMANBAŞI
  5-A Sınıfı öğrencisi M.Orhan EFE
  3-A Sınıfı öğrencisi Mustafa POLAT
  3-B Sınıfı öğrencisi Sercan KESENOĞLU
  3-B Sınıfı öğrencisi Ahmet KAROĞLU
İlçe 1.si (Takım) 7-B Sınıfı öğrencisi Şeyma SOYTÜRK
  7-A Sınıfı öğrencisi İremşah KÖROĞLU
  8-A Sınıfı öğrencisi Ebru KOCA
  7-B Sınıfı öğrencisi Azra TEMTEK
İlçe 1.si (Takım) 8-A Sınıfı öğrencisi Serdar KESENOĞLU
  8-A Sınıfı öğrencisi Mahmut BAŞPEHLİVAN
  7-B Sınıfı öğrencisi Enes KAPLAN
  7-B Sınıfı öğrencisi İsmet ÇELİK
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen M.Akif Ersoy'un şiilerini okuma yarışması
İlçe 2.si 7-A Sınıfı öğrencisi Esat TAMER
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen Satranç Turnuvası
İlçe 2.si (Takım) 7-A Sınıfı öğrencisi Mert VATANSEVER
  8-A Sınıfı öğrencisi Serdar KESENOĞLU
  8-A Sınıfı öğrencisi Hasan BEYTUR
  7-B Sınıfı öğrencisi Sezer ÖZKÖR
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen Voleybol Turnuvası
İlçe 3.sü (Takım) 6-B Sınıfı öğrencisi Zekeriya DÖNMEZ
  6-A Sınıfı öğrencisi Oğuzhan ALKAN
  6-B Sınıfı öğrencisi Furkan DOĞAN
  6-A Sınıfı öğrencisi Metin AÇIKGÖZ
  6-B Sınıfı öğrencisi Enes GÜLER
  7-A Sınıfı öğrencisi Abdurrahman AYKAÇ
  7-A Sınıfı öğrencisi Sinancan ÇULCU
  7-A Sınıfı öğrencisi Cihan ÖZGÜR
  7-B Sınıfı öğrencisi Muhammet POLAT
  7-B Sınıfı öğrencisi Mustafa ÇAĞLAR
  7-B Sınıfı öğrencisi Salim YILMAZ
  8-A Sınıfı öğrencisi Serdar KESENOĞLU
  8-A Sınıfı öğrencisi Mahmut BAŞPEHLİVAN
  8-A Sınıfı öğrencisi Oğuz ÖZKAN
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen Basketbol Turnuvası
İlçe 3.sü (Takım) 5-C Sınıfı öğrencisi MUHAMMET ALİ BURSALI
  5-C Sınıfı öğrencisi BURAK PARLAKKILIÇ
  5-B Sınıfı öğrencisi ÖMER TALHA SAKAR
  5-BSınıfı öğrencisi EMRE BOZ
  5-B Sınıfı öğrencisi TAYYİP BAT 
  3-A Sınıfı öğrencisi MUSTAFA POLAT
  3-A Sınıfı öğrencisiYUNUS EMRE TAŞKIN
  4-B Sınıfı öğrencisi İHSAN YAVUZ
  4-B Sınıfı öğrencisi ULUÇ FURKAN VARDAR
  3-A Sınıfı öğrencisi ORKUN AŞIK
  3-A Sınıfı öğrencisi ÖMER FARUK ULAR
  5-B Sınıfı öğrencisi İKBAL BEYTUR
  3-C Sınıfı öğrencisi UYGAR EYİCAN
  3-B Sınıfı öğrencisi HALİT YAHYA KARA
  3-B Sınıfı öğrencisi EBUBEKİR KOCA
 İstanbul ili genelinde düzenlenen EĞLENCELİ ATLETİZM yarışması
İl 1.si (Takım) 3-C Sınıfı öğrencisi BÜŞRA AKYÜZ
  3-A Sınıfı öğrencisi ŞULE ISIK
  4-BSınıfı öğrencisi GAMZE ADATEPE
  4-B Sınıfı öğrencisi ESRA ALKAN
  5-B Sınıfı öğrencisi MİHRİBAN KOCA
  5-C Sınıfı öğrencisi NASSENANUR TÜRKER
İl 1.si (Takım) 3-A Sınıfı öğrencisi ORKUN AŞIK
  3-B Sınıfı öğrencisi AHMET KAROĞLU
  4-B Sınıfı öğrencisi FATİH VATAN
  4-B Sınıfı öğrencisi HÜSEYİN CANLI
  5-B Sınıfı öğrencisi EMRE BOZ
  5-A Sınıfı öğrencisi FURKAN KAYA
İl 2.si (Takım) 2-B Sınıfı öğrencisi HİLAL PARLAKKILIÇ
  2-C Sınıfı öğrencisi EMİNE NUR KARTIN
  1-B Sınıfı öğrencisi RÜMEYSA DÖNMEZ
  1-A Sınıfı öğrencisi HATİCE VURAL
İl 3.sü (Takım) 2-B Sınıfı öğrencisi ÖMER YILDIRIM
  2-A Sınıfı öğrencisi T.EMRE BAYRAKTAR
  1-B Sınıfı öğrencisi MUHAMMET TAYLAN
  1-A Sınıfı öğrencisi M.YASİN ATILGAN
İstanbul ili genelinde düzenlenen SATRANÇ  yarışması
İl 2.si (Takım) 7-A Sınıfı öğrencisi Mert VATANSEVER
  7-A Sınıfı öğrencisi Esat TAMER
  8-A Sınıfı öğrencisi Hasan Burhan BEYTUR
İstanbul ili genelinde düzenlenen MASA TENİSİ  turnuvası
İl 1.si (Takım) 5-A Sınıfı öğrencisi MUSTAFA ORHAN EFE
  3-A Sınıfı öğrencisi MUSTAFA POLAT
  3-B Sınıfı öğrencisi AHMET KAROĞLU
  5-A Sınıfı öğrencisi Yasin HARMANBAŞI
İl 1.si (Takım) 7-B Sınıfı öğrencisi ENES KAPLAN
  7-B Sınıfı öğrencisi İSMET ÇELİK
  8-A Sınıfı öğrencisi MAHMUT R. BAŞPEHLİVAN
  8-A Sınıfı öğrencisi SERDAR KESENOĞLU
Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen İstiklal Marşını güzel okuma yarışması
İlçe 2.si 7-A Sınıfı öğrencisi Esat TAMER
İstanbul ili genelinde düzenlenen ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE KONULU  RESİM yarışması
Mansiyon 2-C Sınıfı öğrencisi Hamza Çağatay ÇETİN
İstanbul ili genelinde düzenlenen ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE KONULU KOMPOZİSYON  yarışması
Mansiyon 6-A Sınıfı öğrencisi Merve BIYIK
 Gaziosmanpaşa İlçe genelinde düzenlenen Web Tasarım Yarışması
Mansiyon 8-A Sınıfı öğrencisi MAHMUT R. BAŞPEHLİVAN
Jüri özel ödülü 8-A Sınıfı öğrencisi Hasan Burhan BEYTUR
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Çocuk Bayramı Konulu Şiir Yarışması
İlçe 1.si 6-A Sınıfı öğrencisi İsra KAHRAMAN
İstanbul ili genelinde düzenlenen RESİM  yarışması
İl 3.sü 2-B Sınıfı öğrencisi Neslinur ÖZDEMİR
İstanbul ili genelinde düzenlenen MATEMATİK OLİMPİYATI  yarışması
İl 3.sü  7-A Sınıfı öğrencisi M. Fatih BEYTUR
İstanbul ili genelinde düzenlenen TAEKWANDO  Turnuvası
İl 3.sü  4-A Sınıfı öğrencisi Beyza KENDİR


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI