2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2008-2009 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık Kros  yarışması 
İlçe 1.' liği(Ferdi) 6.Sınıf öğrencisi Zeynep YETİK
İlçe 2.' liği(Takım) 6.Sınıf öğrencisi Zeynep YETİK
  6.Sınıf öğrencisi Gamze ADATEPE
  6.Sınıf öğrencisi Münire DEMİRCİ
  7.Sınıf öğrencisi Zehra KOCA
  6.Sınıf öğrencisi Beyza KENDİR
  5.Sınıf öğrencisi Büşra AKYÜZ
İlçe 2.' liği(Takım) 5.Sınıf öğrencisi Mustafa KUTLAR
  5.Sınıf öğrencisi Ensar GÜLER
  5.Sınıf öğrencisi Abdülaziz YUCAK
  6. Sınıf öğrencisi Ahmet Aykut AKTAŞ
  6. Sınıf öğrencisi Abdullah KAYA
  6.Sınıf öğrencisi Kubilay ÖZKUL
İlçe 3.' liği(Takım) 8.Sınıf öğrencisi Aslı Sumru YILMAZER
  8.Sınıf öğrencisi Hayrunnisa Senem CİRİT
  8.Sınıf öğrencisi Şeyma EMİRHÜSEYİNOĞLU
  7.Sınıf öğrencisi Tuğba ÇAKALOĞLU
  7.Sınıf öğrencisi Elif BAYINDIR
 İlçe 3.' liği(Takım) 7.Sınıf öğrencisi Furkan KAYA
  8.Sınıf öğrencisi Zekeriya DÖNMEZ
  8.Sınıf öğrencisi Muhammet ECE
  8.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk KAZANCI
Türkiye genelinde düzenlenen  Karate Turnuvası 
Türkiye 3.'lüğü(Ferdi) 2.Sınıf öğrencisi Nemaser AKMAN
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası
İlçe 3.' liği(Takım) H.Mehmet TAMER
  İlhan YILDIZ
  İbrahim KESEREL
  Doğan YILMAZ
  Erdal ARGUN
  Mehmet UZUNÇAM
  Mesut KARATAŞ
İl genelinde düzenlenen  Masa Tenisi Turnuvası 
İl 1.' liği (Ferdi) 5.Sınıf öğrencisi Ahmet KAROĞLU
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Masa Tenisi Turnuvası
İlçe 2.' liği(Takım) 6.Sınıf öğrencisi Münire DEMİRCİ
  6.Sınıf öğrencisi Gamze ADATEPE
  6.Sınıf öğrencisi Ayşe KAROĞLU
  7.Sınıf öğrencisi Zehra KOCA
İlçe 1.' liği(Takım) 4.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk KOCA
  5.Sınıf öğrencisi Ahmet KAROĞLU
  6.Sınıf öğrencisi Bahadır COŞKUN
  6.Sınıf öğrencisi Esra ALKAN
İlçe 2.' liği(Takım) 7.Sınıf öğrencisi Nassenanur TÜRKER
  7.Sınıf öğrencisi Duygu YETKİNAĞAÇ
  7.Sınıf öğrencisi Mihriban KOCA
İlçe 1.' liği(Takım) 7.Sınıf öğrencisi Yasin HARMANBAŞI
  7.Sınıf öğrencisi Mustafa Orhan EFE
  8.Sınıf öğrencisi Muhammet F. BAĞCI
İlçe 1.' liği(Takım) 9.Sınıf öğrencisi Azra TEMTEK
  9.Sınıf öğrencisi Ayşenur YAVUZ
  10.Sınıf öğrencisi Mahmut Recai BAŞPEHLİVAN
  11.Sınıf öğrencisi Gökhan YILMAZ  
  12.Sınıf öğrencisi Barış GÜLTEKİN
İstanbul genelinde düzenlenen Bilim Olimpiyatı 
İlçe 2.' liği(Fizik dalında) 10.Sınıf öğrencisi Onur KOCAMAN
İlçe 1.' liği(Kimya dalında) 11.Sınıf öğrencisi Merve BAL
İlçe 2.' liği(Biyoloji dalında) 11.Sınıf öğrencisi Kübra KOÇ
İlçe 2.' liği(Bilgisayar dal.) 9.Sınıf öğrencisi Faruk GÜNER
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen İstiklal Marışını Güzel Okuma Yarışması
İlçe 1.' liği 12.Sınıf öğrencisi Yasin ÖZTÜRK 
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası
lçe 3.' liği(Takım)  H.Mehmet TAMER
  İlhan YILDIZ
  İbrahim KESEREL
İlçe 2.' liği(Ferdi) Sevda Ateş ÖDER
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Karate Turnuvası
İlçe 1.' liği(Ferdi) 7.Sınıf öğrencisi Burak TURAN
İlçe 1.' liği(Ferdi) 2.Sınıf öğrencisi Nemaser AKMAN
İl genelinde düzenlenen  Karate Turnuvası
İl 3.' lüğü (Ferdi) 7.Sınıf öğrencisi Burak TURAN
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Satranç Turnuvası
İlçe 2.' liği(Takım) 5.Sınıf öğrencisi Ahmet KAROĞLU
  5.Sınıf öğrencisi Yiğit PAŞAOĞLU
  6.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM
  5.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk ULAR
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Basketbol Turnuvası
İlçe 2.' liği(Takım) 9.Sınıf öğrencisi Şeymanur SOYTÜRK
  9.Sınıf öğrencisi Kübranur DİVDİV
  9.Sınıf öğrencisi Kamile YEŞİLOĞLU
  9.Sınıf öğrencisi Ayşenur YAVUZ
  9.Sınıf öğrencisi Erva CANTEKİN
  10.Sınıf öğrencisi Betül KAPLAN
  9.Sınıf öğrencisi Melike ULUTAŞ
  10.Sınıf öğrencisi Sehar ÖZKAN
  10.Sınıf öğrencisi Ebru KOCA
Türkiye genelinde düzenlenen  Afiş  ve Web Tasarım Yarışması
Gümüş Madalya 8.Sınıf öğrencisi Enes BAYLAN
Bronz Madalya 8.Sınıf öğrencisi Tuğçenur ONAT
Gümüş Madalya 11.Sınıf öğrencisi Süleyman SOYSAL
İl genelinde düzenlenen BİMYA Matematik olimpiyatı
Bronz Madalya 6.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM
İl genelinde düzenlenen Cihangir Matematik olimpiyatı
Bronz Madalya 6.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM
Bronz Madalya 6.Sınıf öğrencisi Mustafa ECE
Bronz Madalya 6.Sınıf öğrencisi Hamza ÖZTÜRK
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Kitap Okuma Yarışması
İl'e Katılma hakkı 7.Sınıf öğrencisi Şerife TAMER
İl'e Katılma hakkı 7.Sınıf öğrencisi Zeynep KAZANCI
İl genelinde düzenlenen Sultan Fatih Matematik olimpiyatı
Altın Madalya 6.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM
Bronz Madalya 6.Sınıf öğrencisi Mustafa ECE
Dünya genelinde düzenlenen  Web Tasarım Yarışması
Gümüş Madalya 11.Sınıf öğrencisi Süleyman SOYSAL
İl genelinde düzenlenen Fatih Koleji  Matematik Olimpiyatı
Gümüş Madalya 8.Sınıf öğrencisi Gülşah Özge DAĞASLANI
Bronz Madalya 8.Sınıf öğrencisi Muhammet Ali DOĞRAMACI
Uluslar arası Cambridge Esol (YLE-KET) sınavlarında
Türkiye Birinciliği 5. Sınıf Öğrencisi Muhammet Emin CANBAZ
Türkiye Birinciliği 5. Sınıf Öğrencisi Selin İris YILDIRIM


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI