2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık Kros  yarışması  

İlçe 2.' liği(Takım) 7. Sınıf öğrencisi Özgür ULAR
  7. Sınıf öğrencisi Enes ÇEVİK
  7. Sınıf öğrencisi Ahmet Aykut AKTAŞ 
  7. Sınıf öğrencisi Kubilay ÖZKUL
  8. Sınıf öğrencisi Yunus DAŞDEMİR
İlçe 2.' liği(Takım) 9.Sınıf öğrencisi Aslı Sumru YILMAZER
  9.Sınıf öğrencisi Elanur AKTAŞ
  9.Sınıf öğrencisi İlknur DURAK   
  9.Sınıf öğrencisi Büşra KAHRAMAN    
  9.Sınıf öğrencisi Rabia ÇEÇEN 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Konulu  Şiir yarışması

İlçe 2.'liği  7.Sınıf öğrencisi Dilara ÇELENK

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Basketbol turnuvası  

İlçe 2.' liği(Takım) 7.Sınıf öğrencisi Enes ÇEVİK
  7.Sınıf öğrencisi F. Enes TÜZİNOĞLU 
  7.Sınıf öğrencisi Ahmet Eren AYDIN 
  8.Sınıf öğrencisi Tayyip BAT 
  8.Sınıf öğrencisi Ömer Talha SAKAR 
  8.Sınıf öğrencisi Orhun YAROĞLU
  8.Sınıf öğrencisi Burak TURAN
  8.Sınıf öğrencisi Burak PARLAKKILIÇ 
  8.Sınıf öğrencisi Harun Can ŞEN 
  8.Sınıf öğrencisi M.Ali BURSALI 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen İstiklal Marşımızı Dinlerken konulu Resim yarışması 

İlçe 1.' liği 4.Sınıf öğrencisi Rumeysa BAYINDIR

 

İstanbul ili genelinde düzenlenen Karate turnuvası 

İl 1.'liği  8.Sınıf öğrencisi Burak TURAN 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası 

İlçe 1.' liği(Takım) 6.Sınıf öğrencisi Ahmet KAROĞLU 
  6.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM 
  5.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk KOCA
  5.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk YILDIRIM 
  5.Sınıf öğrencisi Bahadır KESGİN
İlçe 2.' liği(Takım) 5.Sınıf öğrencisi Bahar ÖZTÜRK 
  4.Sınıf öğrencisi Ece GÜLERER 
  5.Sınıf öğrencisi Halime BAYTAR 
  4.Sınıf öğrencisi Şevval ÇETİN 
  5.Sınıf öğrencisi Pınar YILDIZ 
İlçe 1.' liği(Takım) 8.Sınıf öğrencisi M.Orhan EFE
  8.Sınıf öğrencisi Oğuz YAROĞLU 
  7.Sınıf öğrencisi Enes ÇEVİK 
  7.Sınıf öğrencisi Bahadır COŞKUN 
İlçe 3.' lüğü(Takım) 7.Sınıf öğrencisi Esra ALKAN 
  8.Sınıf öğrencisi Mihriban KOCA
  8.Sınıf öğrencisi Zehra KOCA 
  8.Sınıf öğrencisi Nassenanur TÜRKER 
İlçe 1.' liği(Takım) 10.Sınıf öğrencisi Şeymanur SOYTÜRK
  10.Sınıf öğrencisi Ayşenur YAVUZ
  10.Sınıf öğrencisi Azra TEMTEK 
İlçe 2.' liği(Takım) 11.Sınıf öğrencisi M.Recai BAŞPEHLİVAN
  12.Sınıf öğrencisi Gökhan YILMAZ 
  9.Sınıf öğrencisi Muhammet BAĞCI 
  9.Sınıf öğrencisi Erhan SEKMAN

 

Türkiye genelinde düzenlenen Karate Turnuvası

Türkiye 1.'liği 8.Sınıf öğrencisi Burak Turan

 

İstanbul ili genelinde düzenlenen CİMATYA Matematik Olimpiyatı

Bronz Madalya 7. Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM

 

Türkiye genelinde düzenlenen(CAMBRIDGE ESOL)Uluslar Arası Yabancı Dil Yarışması

Türkiye 1.'liği 6.Sınıf öğrencisi Muhammet Emin Canbaz
  6.Sınıf öğrencisi Selin İris Yıldırım


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI