2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık Kros  yarışması 

İlçe 3.' lüğü(Takım) 6.Sınıf Öğrencisi M.Fatih YILDIRIM
  6.Sınıf Öğrencisi Erdem KOÇ
  6.Sınıf Öğrencisi Ramazan ULUHATUN
  6.Sınıf Öğrencisi Enes KARTAL 
  6.Sınıf Öğrencisi Hasan Çağrı KOBAK
İlçe 3.' lüğü(Takım) 9.Sınıf Öğrencisi Pelin SARAÇOĞLU 
  9.Sınıf Öğrencisi İrem KOÇ 
  9.Sınıf Öğrencisi Meryem ÖZKARDEŞ 
  9.Sınıf Öğrencisi Elif BAYINDIR 
  10.Sınıf Öğrencisi Büşra KAHRAMAN 
  10.Sınıf Öğrencisi Elanur AKTAŞ  

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası

 İlçe 1.' liği(Takım) 6.Sınıf öğrencisi Bahar ÖZTÜRK
  5.Sınıf öğrencisi Ece GÜLERER  
  5.Sınıf öğrencisi Şevval ÇETİN  
  6.Sınıf öğrencisi Pınar YILDIZ
  5.Sınıf öğrencisi Esma ŞENGÜN
 İlçe 1.' liği(Takım) 6.Sınıf öğrencisi Ömer Faruk YILDIRIM
  6.Sınıf öğrencisi Rıdvan SÖBÜÇOVALI
  6.Sınıf öğrencisi M.Muaz ERDEM 
  6.Sınıf öğrencisi Ali Bedirhan MATOĞLU 
  6.Sınıf öğrencisi Eyüp DEVECİ 
İlçe 1.' liği(Takım)  8.Sınıf öğrencisi Esra ALKAN
  8.Sınıf öğrencisi Gamze ADATEPE 
  8.Sınıf öğrencisi Ayşe KAROĞLU 
  8.Sınıf öğrencisi Seda ÇELİK  
İlçe 2.' liği(Takım)  7.Sınıf öğrencisi Ahmet KAROĞLU 
  8.Sınıf öğrencisi Enes ÇEVİK 
  8.Sınıf öğrencisi Bahadır COŞKUN 
İlçe 1.' liği(Takım)  11.Sınıf öğrencisi Ayşenur YAVUZ 
  11.Sınıf öğrencisi Şeymanur SOYTÜRK 
  11.Sınıf öğrencisi Azra TEMTEK 
  9.Sınıf öğrencisi Mihriban KOCA 
İlçe 1.' liği(Takım)  12.Sınıf öğrencisi Mahmud R. BAŞPEHLİVAN 
  10.Sınıf öğrencisi M. Hüseyin F. BAĞCI 
  9.Sınıf öğrencisi R.Yasin HARMANBAŞI 
  9.Sınıf öğrencisi HasanDURGUN 
  9.Sınıf öğrencisi Furkan Berk ÇALIŞKAN  

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen AVRUBA BİRLİĞİ BİLGİ YARIŞMASI 

İlçe 2.' liği(Takım) 10.Sınıf öğrencisi Ümit DEVECİ 
  11.Sınıf öğrencisi Eminenur DEMİRCİ 
  11.Sınıf öğrencisi Yunus Emre TÜRKMEN 
  11.Sınıf öğrencisi Hilal DOĞAN

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Türk Kızılayı Şiir Yarışması 

İlçe 1.' liği 10.Sınıf öğrencisi Elif Büşra ŞUŞOĞLU 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen BASKETBOL Turnuvası 

İlçe 2.' liği(Takım)  12.Sınıf öğrencisi Onur KOCAMAN 
  11.Sınıf öğrencisi Mert VATANSEVER 
  11.Sınıf öğrencisi Mehmet GÜLSOY
  10.Sınıf öğrencisi Burak BERKE ALDENİZ 
  10.Sınıf öğrencisi Sergen AKASLAN 
  10.Sınıf öğrencisi Burak BÜYÜKBAYRAK 
  10.Sınıf öğrencisi Ahmet D. MUTLU 
  10.Sınıf öğrencisi Berkay DOĞAN
  9.Sınıf öğrencisi Cihan YUSUFOĞLU 
  9.Sınıf öğrencisi M. Ali BURSALI 
  9.Sınıf öğrencisi Emre ALTUNBAŞ 
  9.Sınıf öğrencisi Alp Kaan DEMİR 
  9.Sınıf öğrencisi Ömer Talha SAKAR 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''TÜRKÇEYİ GÜZEL KULLANMA'' Yarışması 

İlçe 3.' lüğü 10.Sınıf öğrencisi Büşra YENER

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen "AHİLİK" KONULU KOMPOZİSYON Yarışması 

İlçe 2.' Liği  10.Sınıf öğrencisi Hatice KOTAN

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''En Fazla Kitap Okuma'' Yarışması 

İlçe 1.' Liği  4.Sınıf öğrencisi Mücahit E.ÜNLÜ 
İlçe 3.' lüğü  6.Sınıf öğrencisi Tezcan Efe KURTULUŞ 

 

Türkiye genelinde düzenlenen ''Ömer SEYFETTİN Hikaye Yazma'' Yarışması

Mansiyon Ödülü  8.Sınıf öğrencisi Nilay KIR 


Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''Güzel Şiir Okuma'' Yarışması 

İlçe 1.' liği 8.Sınıf öğrencisi Dilara ÇELENK
İlçe 3.' Lüğü   12. Sınıf Öğrencisi Betül KAPLAN  

  
Türkiye genelinde düzenlenen ''Çocuk ve Çevre  ''konulu Resim Yarışması 

Başarı madalyası  1.Sınıf öğrencisi Elif TOR 
Başarı Belgesi  1.Sınıf öğrencisi Samet EGEMEN 
  1.Sınıf öğrencisi Yusuf Efe KIZILKALE 
  2.Sınıf öğrencisi Rumeysa UÇAN 
  2.Sınıf öğrencisi Ravzagül KOCA  
  2.Sınıf öğrencisi Ubeyde ÇAKIROĞLU  
  2.Sınıf öğrencisi Ayşegül GÜL 
  3.Sınıf öğrencisi İmran İSLAMOĞLU
  3.Sınıf öğrencisi Meryem SEYİT  
  4.Sınıf öğrencisi Sude ORMANCI
  5.Sınıf öğrencisi Miray YILDIRIM 
  5.Sınıf öğrencisi Hatice Nur VURAL  


Türkiye genelinde düzenlenen(CAMBRIDGE ESOL)Uluslar Arası Yabancı Dil Yarışması

Türkiye 1.'liği  5.Sınıf öğrencisi Dilek DALBAY 
  7.Sınıf öğrencisi Muhammet EMİN CANBAZ 
  7.Sınıf öğrencisi Selin İRİS YILDIRIM 
  8.Sınıf öğrencisi Yaren ÇUBUK 
  8.Sınıf öğrencisi M.Furkan DOĞRAMACI  

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Satranç Turnuvası

İlçe 1.' liği  8.Sınıf öğrencisi Ahmet SEVİM 
  7.Sınıf öğrencisi Emre YAMAN 
  7.Sınıf öğrencisi Yiğit PAŞAOĞLU
  7.Sınıf öğrencisi Yakup A. KÜSKÜ 
  11.Sınıf öğrencisi Recep BİRER 
İlçe 3.' Lüğü 11.Sınıf öğrencisi Mert VATANSEVER 
  9.Sınıf öğrencisi Rıdan TUFAN 
  10.Sınıf öğrencisi Ahmet Doğuhan MUTLU 

 

Türkiye genelinde düzenlenen Şiir Yarışması 

Türkiye 3.'lüğü 8.Sınıf öğrencisi Dilara ÇELENK 

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''En Fazla Kitap Okuma'' Yarışması 

İlçe 1.' liği  3.Sınıf öğrencisi Öykü Müge ÖZGÜR 
İlçe 2.' Lüğü  6.Sınıf öğrencisi Tezcan Efe KURTULUŞ 
İlçe 3.' Lüğü  12. Sınıf öğrencisi Betül KAPLAN


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI