2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Kaymakamlık Kros yarışması

İleçe 1.'liği(Takım) 6.Sınıf Öğrencisi Esma GÖZÜNGÜ
  6.Sınıf Öğrencisi Ece GÜLERER
  5.Sınıf Öğrencisi Asiye Betül DİŞLİ 
  5.Sınıf Öğrencisi Zeynep AĞCABAL
  5.Sınıf Öğrencisi Afra KAHRİMAN 
  5.Sınıf Öğrencisi Sude ORMANCI
İleçe 1.'liği(Takım) 6.Sınıf Öğrencisi Mert ÖZKAN
  6.Sınıf Öğrencisi Hasan Çağrı KOBAK
  6.Sınıf Öğrencisi Enes İNCE
  6.Sınıf Öğrencisi Serhat YEŞİLBAŞ
  5.Sınıf Öğrencisi Emre KUŞ
İleçe 1.'liği(Ferdi) 6.Sınıf Öğrencisi Mert ÖZKAN
İleçe 1.'liği(Ferdi) 6.Sınıf Öğrencisi Esma GÖZÜNGÜ
İleçe 1.'liği(Ferdi) 6.Sınıf Öğrencisi Hasan Çağrı KOBAK
İleçe 1.'liği(Ferdi) 5.Sınıf Öğrencisi Zeynep AĞCABAL

 

İstanbul İli genelinde düzenlenen Karete Müsabakası

İl 3.'lüğü 5.Sınıf Öğrencisi Nemaser AKMAN

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası

İleçe 2.'liği 6.Sınıf Öğrencisi Ece GÜLERER
  6.Sınıf Öğrencisi Sevval ÇETİN
  5.Sınıf Öğrencisi Afra KAHRİMAN
  6.Sınıf Öğrencisi Ayça GÖRMÜŞ
İleçe 2.'liği 5.Sınıf Öğrencisi Yüşa YILDIRIM
  5.Sınıf Öğrencisi Mert PAŞAOĞLU
  5.Sınıf Öğrencisi Oğuz SİRKECİOĞLU
  3.Sınıf Öğrencisi Kerem ÖZTÜRK
  5.Sınıf Öğrencisi M.Yusuf ARAS
  5.Sınıf Öğrencisi Emir ARAS
İleçe 1.'liği 7.Sınıf Öğrencisi Bahar ÖZTÜRK
  7.Sınıf Öğrencisi Rüveyda YİĞİTOĞLU
  7.Sınıf Öğrencisi Nurcan TANARIVERDİ
İleçe 1.'liği 8.Sınıf Öğrencisi Ahmet KAROĞLU
  8.Sınıf Öğrencisi M. Furkan YAVUZ
  7.Sınıf Öğrencisi M.Muaz ERDEM
  7.Sınıf Öğrencisi Ömer Faruk YILDIRIM
  7.Sınıf Öğrencisi Rıdvan SÖBÜÇOVALI

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen Bilmece Yarışması

İleçe 1.'liği 5.Sınıf Öğrencisi Afra KAHRİMAN 

 


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI