2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Kaymakamlık Kros  yarışması

İlçe 2.' liği(Takım)  6.Sınıf Öğrencisi Emre KUŞ 
  6.Sınıf Öğrencisi A. Yüşa YILDIRIM        
  6.Sınıf Öğrencisi Furkancan ŞEKER   
  6.Sınıf Öğrencisi Berkan KARABAYIR 
  6.Sınıf Öğrencisi M.Mücahit ÇETİN   
İlçe 3.' liği(Takım)   6.Sınıf Öğrencisi Nemaser AKMAN 
  5.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER    
  6.Sınıf Öğrencisi Zeynep AĞCABAL 
  6.Sınıf Öğrencisi Zişan AYDINLIK   
  6.Sınıf Öğrencisi Asude Beyza YILMAZ   
  6.Sınıf Öğrencisi Berra AKYÜZ   

       
Cambridge Esol Uluslar Arası İngilizce Dil Sınavı

Türkiye 1.'liği  4.Sınıf Öğrencisi Mariam Seyit    
  4.Sınıf Öğrencisi Ahmet Özkan

 

Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'' Konulu Şiir  yarışması

İlçe 3.' liği 7.Sınıf Öğrencisi Eylül Çağla MEŞE 

     
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen ''10 Kasım Atatürk'ü Anma'' Konulu Resim  yarışması

İlçe 3.' liği 4.Sınıf Öğrencisi Ayşegül GÜL    


Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Satranç Turnuvası

İlçe 1.' liği(Takım)   4.Sınıf Öğrencisi Emir EFE        
  4.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR      
  3.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emir KABURGA
  3.Sınıf Öğrencisi Efe Demir ÖZASMA   
İlçe 3.' liği(Takım) 8.Sınıf Öğrencisi Taha ÇAPAN 
  8.Sınıf Öğrencisi Recep ŞEKER  
  8.Sınıf Öğrencisi Ömer Faruk YILDIRIM 
  7.Sınıf Öğrencisi Yakup M. ÇELİK       

      
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Masa Tenisi Turnuvası

İlçe 3.' liği(Takım)   6.Sınıf Öğrencisi Zeynep AĞCABAL
  6.Sınıf Öğrencisi Zişan AYDINLIK    
  6.Sınıf Öğrencisi Afra KAHRİMAN    
İlçe 2.' liği(Takım)    6.Sınıf Öğrencisi A. Yuşa YILDIRIM        
  6.Sınıf Öğrencisi M.Yusuf ARAS
  6.Sınıf Öğrencisi Furkan ERDOĞAN
  6.Sınıf Öğrencisi Emre KUŞ      
  6.Sınıf Öğrencisi Oğuz SİRKECİOĞLU
İlçe 3.' liği(Takım)  7.Sınıf Öğrencisi Ece GÜLERER     
  7.Sınıf Öğrencisi Şevval ÇETİN  
  7.Sınıf Öğrencisi Ayça GÖRMÜŞ  
  8.Sınıf Öğrencisi Rüveyda YİĞİTOĞLU
  8.Sınıf Öğrencisi Nurcan TANRIVERDİ  
İlçe 3.' liği(Takım) 8.Sınıf Öğrencisi Ömer F.YILDIRIM   
  8.Sınıf Öğrencisi Muaz ERDEM
  8.Sınıf Öğrencisi Rıdvan SÖBÜÇOVALI  
  8.Sınıf Öğrencisi Eyüp DEVECİ   
  8.Sınıf Öğrencisi Oğuzhan BEŞKARDEŞ   

                     
Gaziosmanpaşa İlçesi genelinde düzenlenen  Bilgi Kültür Yarışması

İlçe 1.' liği(Takım) 8.Sınıf Öğrencisi Recep ŞEKER        
  8.Sınıf Öğrencisi Aytekin KARAOSMAN     
  8.Sınıf Öğrencisi Ş.Şevval KARAGÖZ    
  8.Sınıf Öğrencisi Helin YILMAZ 
  8.Sınıf Öğrencisi H. Taha ÇAPAN


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI