2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarıli Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarıli Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

"Cumhuriyetin 92.Yılı" konulu Resim Yarışması

 Gaziosmanpaşa 2.'si  4.Sınıf Öğrencisi Saadet GÜLER

 

"Ata'yı anıyoruz" konulu Resim Yarışması

 Gaziosmanpaşa 1.'si    4.Sınıf Öğrencisi Elif Fatma DAĞLI

 

"Kızılay" konulu Resim Yarışması

 Gaziosmanpaşa 1.'si       7.Sınıf Öğrencisi Azra Emiş KILIÇ
 Gaziosmanpaşa 2.'si  6.Sınıf Öğrencisi Gökçe Zülal YÜCEL
 Gaziosmanpaşa 2.'si  8.Sınıf Öğrencisi İclal KARACA

 

"Kızılay" konulu Kompozisyon Yarışması

 Gaziosmanpaşa 2.'si          7.Sınıf Öğrencisi Zeynep İclal KÖSE
 Gaziosmanpaşa 3.'si  8.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude DUMAN

 

"Kaymakamlık Kros" yarşması

Gaziosmanpaşa 1.'si (Yıldızlar Takımı) 8.Sınıf Öğrencisi Ayşe Sarenur KAHRAMAN
   8.Sınıf Öğrencisi Betül BULUT
   7.Sınıf Öğrencisi Zeynep Rana ÖZ
   8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER
   7.Sınıf Öğrencisi Zelal OĞUZ

 

"Enerji verimliliği"  konulu Resim Yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si      3.Sınıf Öğrencisi Minenur ERKAN

 

"Enerji verimliliği"  konulu Öykü Yarışması

 Gaziosmanpaşa 2.'si           7.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

 

"Santranç" Turnuvası

 Gaziosmanpaşa 1.'si (Minikler Takımı)  2.Sınıf Öğrencisi Ahmet ERTEKİN
   3.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN
   4.Sınıf Öğrencisi M.Emir DERELİOĞLU
   4.Sınıf Öğrencisi Numan ÇAĞLAR
 Gaziosmanpaşa 1.'si (Küçükler Takımı)  6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ALTINDAĞ
   5.Sınıf Öğrencisi Kadircan ÖZER
  6.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA
   5.Sınıf Öğrencisi Mustafa E.AKDOĞAN
 Gaziosmanpaşa 1.'si (Yıldızlar Takımı)  6.Sınıf Öğrencisi Enes Mustafa EYMUR
   7.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emre EFE
   7.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIM
   7.Sınıf Öğrencisi İbrahim Berke YAROĞLU

 

"Masa Tenisi" Turnuvası

 Gaziosmanpaşa 1.'si (Minikler Takımı)  4.Sınıf Öğrencisi Ayşe Beril Yıldız
   4.Sınıf Öğrencisi İrem Sude ELDEN
   4.Sınıf Öğrencisi Senem Nisa KILIÇ
   2.Sınıf Öğrencisi Ayşe Ecrin EREGİZLİ
 Gaziosmanpaşa 2.'si (Minikler Takımı)  2.Sınıf Öğrencisi Tolga Kaan EĞİLMEZ
   4.Sınıf Öğrencisi Sarp EĞİLMEZ
   2.Sınıf Öğrencisi Yusuf ÇİTAK
   4.Sınıf Öğrencisi Kerem ODABAŞ
  4.Sınıf Öğrencisi Mehmet Şükrü ERENKUŞ
Gaziosmanpaşa 3.'sÜ (Yıldızlar Takımı)  7.Sınıf Öğrencisi Şevvval Turan KUTLU
   7.Sınıf Öğrencisi Azra Emiş KILIÇ
   8.Sınıf Öğrencisi Betül BULUT
   8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI