2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Anasayfa> Başarılarımız> 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başarılı Öğrenci Listesi
Etkinlik Takvimine Dön

''Cumhuriyetin 92.Yılı” konulu Resim  yarışması
Gaziosmanpaşa 2.'si                       
4.Sınıf Öğrencisi Saadet GÜLER

 

''Ata’yı anıyoruz” konulu Resim yarışması
Gaziosmanpaşa 1.'si                       
4.Sınıf Öğrencisi Elif Fatma DAĞLI

 

''Kızılay” konulu Şiir  yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si                       7.Sınıf Öğrencisi Azra Emiş KILIÇ

Gaziosmanpaşa 2.'si                       6.Sınıf Öğrencisi Gökçe Zülal YÜCEL

Gaziosmanpaşa 2.'si                       8.Sınıf Öğrencisi İclal KARACA

 

''Kızılay” konulu Kompozisyon yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si                    7.Sınıf Öğrencisi Zeynep İclal KÖSE

Gaziosmanpaşa 3.'sü                   8.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude DURAN

 

“Minikler Basketbol” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si                   4.Sınıf Öğrencisi Göktuğ ERDEM

                                       5.Sınıf Öğrencisi Oytun HATİKLER

    5.Sınıf Öğrencisi Fazlı YETİM

    4.Sınıf Öğrencisi Ensar ÇELEDİR

    5.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

    5.Sınıf Öğrencisi Tuana MERT

    5.Sınıf Öğrencisi Ebrar TÜRKYILMAZ

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Selimenur ÖZYURT

                                       5.Sınıf Öğrencisi Ayberk MEMİŞOĞLU

    4.Sınıf Öğrencisi Esma KALAFATOĞLU

    4.Sınıf Öğrencisi MeryeM Begüm IŞIK

    4.Sınıf Öğrencisi Seyfettin Kayra BAYRAKTAR

    4.Sınıf Öğrencisi Alper KORKMAZ

    4.Sınıf Öğrencisi Tolga KORKUT

    3.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

 

“Kaymakamlık Kros” yarışması

Gaziosmanpaşa 1.'si (Yıldızlar Takım)    8.Sınıf Öğrencisi Ayşe Sarenur KAHRAMAN

                                       8.Sınıf Öğrencisi Betül BULUT

    7.Sınıf Öğrencisi Zeynep Rana ÖZ

    8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER

    7.Sınıf Öğrencisi Zelal OĞUZ

 

''Enerji verimliliği” konulu Resim yarışması
Gaziosmanpaşa 1.'si                    
3.Sınıf Öğrencisi Minenur ERKAN

 

''Enerji verimliliği” konulu Öykü yarışması
Gaziosmanpaşa 2.'si                    
7.Sınıf Öğrencisi Yunus Emre BERBER

 

“Satranç” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si(Minikler Takım)     2.Sınıf Öğrencisi Ahmet ERTEKİN

                                       3.Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

    4.Sınıf Öğrencisi M.Emir DERELİOĞLU

    4.Sınıf Öğrencisi Numan ÇAĞLAR

Gaziosmanpaşa 1.'si(Küçükler Takım)   6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

    5.Sınıf Öğrencisi Kadircan ÖZER

    6.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Mustafa E. AKDOĞAN

Gaziosmanpaşa 1.'si(Yıldızlar Takım)     6.Sınıf Öğrencisi Enes Mustafa EYMUR

                                       7.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emre EFE

    7.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR

    7.Sınıf Öğrencisi İbrahim Berke YAROĞLU

 

“Masa Tenisi” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si(Minikler Takım)     4.Sınıf Öğrencisi Ayşe Beril YILDIZ

                                       4.Sınıf Öğrencisi İrem Sude ELDEN

    4.Sınıf Öğrencisi Senem Nisa KILIÇ

    2.Sınıf Öğrencisi Ayşe Ecrin EREGİZLİ

Gaziosmanpaşa 2.'si(Minikler Takım)     2.Sınıf Öğrencisi Tolga Kaan EĞİLMEZ

    4.Sınıf Öğrencisi Sarp EĞİLMEZ

    2.Sınıf Öğrencisi Yusuf ÇİTAK

                                                   4.Sınıf Öğrencisi Kerem ODABAŞ

                                                   4.Sınıf Öğrencisi Mehmet Şükrü ERENKUŞ

Gaziosmanpaşa 3.'sü(Yıldızlar Takım)    7.Sınıf Öğrencisi Şevval Tuna KUTLU

                                       7.Sınıf Öğrencisi Azra Emiş KILIÇ

    8.Sınıf Öğrencisi Betül BULUT

    8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER

 

“5.6. Sınıflar Arası Yakan Top” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si                   6.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

                                       6.Sınıf Öğrencisi Remzican DEĞİRMENCİOĞLU

    6.Sınıf Öğrencisi Yusuf KAYA

    6.Sınıf Öğrencisi Bedirhan ORMANCI

    6.Sınıf Öğrencisi Mahir UCA

    6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

    6.Sınıf Öğrencisi Safiye Sena AKKUŞ

                                                   6.Sınıf Öğrencisi Zeynep Nazlı YILMAZ

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

                                       6.Sınıf Öğrencisi İrem HASTAOĞLU

    5.Sınıf Öğrencisi Zeynep KILINÇ

    5.Sınıf Öğrencisi Selime ÖZYURT

    6.Sınıf Öğrencisi Vedit Berk KIVILCIM

 

“5.6. Sınıflar Arası Mendil Kapmaca” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si                   6.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

                                       5.Sınıf Öğrencisi Emre AYDOĞAN

    6.Sınıf Öğrencisi Yusuf KAYA

    6.Sınıf Öğrencisi Ahmet ERTEKİN

    6.Sınıf Öğrencisi Mahir UCA

    5.Sınıf Öğrencisi Fazlı YETİM

    5.Sınıf Öğrencisi Oytun HATİKLER

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Nisan KAYA 

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

                                       6.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

    5.Sınıf Öğrencisi Zeynep KILINÇ

    5.Sınıf Öğrencisi Selime ÖZYURT

    6.Sınıf Öğrencisi Fatmanur ŞENER

 

“7.8. Sınıflar Arası Mendil Kapmaca” turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si                   7.Sınıf Öğrencisi Mehmet Avni DEMİR

                                       8.Sınıf Öğrencisi Şahin Ceyhun GÖLPINAR

    8.Sınıf Öğrencisi Berat EĞRİ

    7.Sınıf Öğrencisi Arda BAŞOĞLU

    7.Sınıf Öğrencisi Alper KAYA

    7.Sınıf Öğrencisi Atabey Selahattin YURTSEVEN

    8.Sınıf Öğrencisi Zehra KAYA

                                                   7.Sınıf Öğrencisi Zelal OĞUZ

                                                   8.Sınıf Öğrencisi Ayşe Sarenur KAHRAMAN

                                       7.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude USTA

    8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER

    8.Sınıf Öğrencisi Betül BULUT

    8.Sınıf Öğrencisi Kadir GÖKÇE

 

“3. Sınıflar Arası Mendil Kapmaca” turnuvası

Gaziosmanpaşa 3.'si                   3.Sınıf Öğrencisi Efe Zühtü EROĞLU

                                       3.Sınıf Öğrencisi Mustafa Mert GÜR

    3.Sınıf Öğrencisi Kadir Arda USTA

    3.Sınıf Öğrencisi Yiğit Salih GÜMÜŞ

    3.Sınıf Öğrencisi Atakan ATILGAN

    3.Sınıf Öğrencisi Kerem Zahid ÖZYILMAZ

    3.Sınıf Öğrencisi Arda ERKEK

                                                   3.Sınıf Öğrencisi Mukadder Nur DEĞİRMENCİOĞLU

                                                   3.Sınıf Öğrencisi Elif Naz ÇELİK

                                       3.Sınıf Öğrencisi Ayşe HASBAY

    3.Sınıf Öğrencisi Melis ÇALIŞ

    3.Sınıf Öğrencisi Eylül MEMİŞOĞLU

    3.Sınıf Öğrencisi Zeynep Rana AKGÜN

 

“4. Sınıflar Arası Mendil Kapmaca” turnuvası

Gaziosmanpaşa 3.'si                   4.Sınıf Öğrencisi Kayra BAYRAKTAR

                                       4.Sınıf Öğrencisi Muhammet Emir YILMAZ

    4.Sınıf Öğrencisi Emir DERELİOĞLU

    4.Sınıf Öğrencisi Göktuğ ERDEM

    4.Sınıf Öğrencisi Burak ORMANCI

    4.Sınıf Öğrencisi Meriç KORAY

    4.Sınıf Öğrencisi İshak ÖZDEMİR

                                                   4.Sınıf Öğrencisi Naz ZAN

                                                   4.Sınıf Öğrencisi Defne TUNCA

                                       4.Sınıf Öğrencisi Sude GÖKÇE

    4.Sınıf Öğrencisi Birsen DOĞAN

    4.Sınıf Öğrencisi Meryem Begüm IŞIK

    4.Sınıf Öğrencisi Meleknaz KURT

 

“Basketbol” turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si                   6.Sınıf Öğrencisi Fatmanur ŞENER

                                       6.Sınıf Öğrencisi Maide İclal DUYMAZ

    6.Sınıf Öğrencisi Zeliha GÖZAN

    4.Sınıf Öğrencisi Meryem Begüm IŞIK

    6.Sınıf Öğrencisi Hatice HAMAL

    5.Sınıf Öğrencisi Tuana MERT

    5.Sınıf Öğrencisi Güngör İsra AGKOUS

                                                   6.Sınıf Öğrencisi Elanur NALIOĞLU

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

                                       6.Sınıf Öğrencisi Sudenaz GÖKTAŞ

“Basketbol” turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si                   6.Sınıf Öğrencisi Kaan DURMAZ

                                       6.Sınıf Öğrencisi Vedit Berk KIVILCIM

    6.Sınıf Öğrencisi Remzican DEĞİRMENCİOĞLU

    6.Sınıf Öğrencisi Ömer Kutay MOLLAOĞLU

    5.Sınıf Öğrencisi AyberK MEMİŞOĞLU

    5.Sınıf Öğrencisi M.Fazlı YETİM

                                                   6.Sınıf Öğrencisi Mehmet Emin KABURGA

                                                   5.Sınıf Öğrencisi Ali Taha SEVER

                                       7.Sınıf Öğrencisi Emre DEMİR

                                       5.Sınıf Öğrencisi Mehmetcan GÜLERER

“Basketbol” turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si                   8.Sınıf Öğrencisi Kerem YÖRÜDÜ

                                       8.Sınıf Öğrencisi Enescan AK

    8.Sınıf Öğrencisi M.Yüşa EREN

    8.Sınıf Öğrencisi Ahmet ÖZKAN

    8.Sınıf Öğrencisi Halil SAÇLI

    8.Sınıf Öğrencisi M.Furkan CANER

                                                   7.Sınıf Öğrencisi Emre Mert DUMANOĞL

                                                   7.Sınıf Öğrencisi Erdem YILDIRIR

                                       7.Sınıf Öğrencisi Furkan HASTAOĞLU

                                       5.Sınıf Öğrencisi Doğukan DEMİREL

                                       7.Sınıf Öğrencisi Enes Gül

 

“23 Nisan Benim Bayramım” konulu Şiir yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si                   5.Sınıf Öğrencisi Şuheda Asel KORKUT

                                       

“23 Nisan Benim Bayramım” konulu Kompozisyon yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si                    8.Sınıf Öğrencisi Sıla TUNA  

 

“Okçuluk”Turnuvası

İstanbul 3.'sü                               6.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN                           

                                                    5.Sınıf Öğrencisi H.Mehlika SAÇLI

                                        5.Sınıf Öğrencisi Selime Nur ÖZYURT

“4. Sınıflar Arası Bilgi ve Kültür ” yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si                   4.Sınıf Öğrencisi Elif Ece DİLBER

                                       4.Sınıf Öğrencisi İrem Sude ELDEN

    4.Sınıf Öğrencisi Oğuzhan MÖNÜN

    4.Sınıf Öğrencisi Sıla KATRANCI

    4.Sınıf Öğrencisi Efe Samet TOPBAŞLI

 

 

 

 

“Okçuluk ” Turnuvası

Gaziosmanpaşa 1.'si(Küçük Erkekler)    6.Sınıf Öğrencisi Ali Taha SEVER

                                       6.Sınıf Öğrencisi Ahmet Talha GERÇEL

    6.Sınıf Öğrencisi Vedit BERK KIVILCIM

Gaziosmanpaşa 1.'si(Yıldız Kızlar)          6.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

                                       5.Sınıf Öğrencisi Hatice Mehlika SAÇLI

    5.Sınıf Öğrencisi Selimenur ÖZYURT

Gaziosmanpaşa 2.'si(Yıldız Erkekler)     5.Sınıf Öğrencisi Vehbi Kaan DALKILIÇ

                                       6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

    5.Sınıf Öğrencisi Harun Muharrem ASLANTÜRK

Gaziosmanpaşa 2.'si(Küçük Kızlar)        6.Sınıf Öğrencisi Meryem ERMEYDAN

                                       5.Sınıf Öğrencisi Hatice Mehlika SAÇLI

    5.Sınıf Öğrencisi Selimenur ÖZYURT

 

“6. Sınıflar Arası Bilgi ve Kültür ” yarışması

Gaziosmanpaşa 2.'si                   6.Sınıf Öğrencisi Beyza İNAL

                                       6.Sınıf Öğrencisi Mina KARAKUŞ

    6.Sınıf Öğrencisi Nuri Kaan YURDAER

    6.Sınıf Öğrencisi Furkan Burak YALÇINTEPE

    6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

 

“Fantastik şehir İstanbul ”konulu kompozisyon yarışması

İstanbul 2.'si                               6.Sınıf Öğrencisi Zeynep KARACA

 

“Voleybol” turnuvası

Gaziosmanpaşa 2.'si                   8.Sınıf Öğrencisi Zehra KAYA

                                       7.Sınıf Öğrencisi Zeynep Sude USTA

    5.Sınıf Öğrencisi Zehra Naz USTA

    8.Sınıf Öğrencisi Ayşe Sarenur KAHRAMAN

    8.Sınıf Öğrencisi Nisanur ÖZER

    8.Sınıf Öğrencisi BeGÜM Nil OLGUN

                                                   8.Sınıf Öğrencisi Ayşenur KARAOĞLA

                                                   8.Sınıf Öğrencisi Meryem SEYİT

                                       8.Sınıf Öğrencisi Berna ÇAMLIDERE

                                       7.Sınıf Öğrencisi Çağla AĞAR

 

“Satranç ” Turnuvası

Gaziosmanpaşa 3.'sü                  4.Sınıf Öğrencisi Numan ÇAĞLAR

                                       4.Sınıf Öğrencisi M.Emir DERELİOĞLU

    3.Sınıf Öğrencisi M.Talha BOZ

    3.Sınıf Öğrencisi Atakan ATILĞAN

Gaziosmanpaşa 3.'sü                   6.Sınıf Öğrencisi M.Emin KABURGA

                                        6.Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILĞAN

    4.Sınıf Öğrencisi M.Emir YILMAZ

                                       5.Sınıf Öğrencisi M.Enes AKDOĞAN

“SEMEP Projesi” Yarışması

En İyi Dergi Ödülü                                  5.Sınıf Öğrencisi Şuheda Asel KORKUT

                                                   5.Sınıf Öğrencisi M.Furkan AKYÜZ

               5.Sınıf Öğrencisi Emine Naz DEMİRCİ

 

“URFODU Uluslar arası Bilim Olimpiyatları Biyoloji Dalında ” Bilgi Yarışması

1.’lik Madalyası                                       6.Sınıf Öğrencisi M.Semih TÜRK 


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI