2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Anasayfa> Başarılarımız> 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Etkinlik Takvimine Dön

 

2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MAVİGÜN KOLEJİ BAŞARILARIMIZ LİSTESİ

 

Satranç Turnuvası

İSTANBUL 3.SÜ                                 5. Sınıf Öğrencisi ERALP ÇETİN

 

“Kızılay” konulu Şiir Yarışması

İLÇE 1.Sİ                                             6.Sınıf Öğrencisi TUBA RANA ÇELEBİ
                                                                               7.Sınıf Öğrencisi ŞÜHEDA ASEL KORKUT

“Kızılay” konulu Kompozisyon Yarışması

İLÇE 2.Sİ                                             7.Sınıf Öğrencisi BERRA ERGÜN

“Kızılay” konulu Resim Yarışması

İLÇE 1.Sİ                                             7.Sınıf Öğrencisi MELİKE ULUDAĞ

“Denizbank Satranç” Turnuvası

TÜRKİYE 1.Sİ                                      4.Sınıf Öğrencisi ELİF NEVA TÜRKMEN
İSTANBUL 1.Sİ                                   4.Sınıf Öğrencisi ELİF NEVA TÜRKMEN

Sberbank Uluslararası Satranç  Turnuvası

DÜNYA 2.Sİ                                       4.Sınıf Öğrencisi ELİF NEVA TÜRKMEN

“Kaymakamlık Kros” yarışması

İlçe 2.'si                                            5.Sınıf Öğrencisi Semiha NAKIŞÇI

(Küçük Kızlar Takım)                       6.Sınıf Öğrencisi Elif Ece DİLBER

                                                           6.Sınıf Öğrencisi Feyzagül DEMİR

                                                           6.Sınıf Öğrencisi Zehra Zeynep CENGİZ

                                                           6.Sınıf Öğrencisi Birsen DOĞAN

İlçe 3.’sü                                           6.Sınıf Öğrencisi Feyzagül DEMİR

 (Küçük Kızlar Ferdi Katagori)

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvası

İlçe 1.si                                              4. Sınıf Öğrencisi Ahmet Erkan GÜLEÇ

(Minikler Kategorisi)                        4. Sınıf Öğrencisi Hüseyin Erdem GÜLEÇ

 

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Recep Erdoğan ERÇEK

                                                           4. Sınıf Öğrencisi  Elif Neva TÜRKMEN

İlçe 1.si

(Küçükler Kategorisi)                       5. Sınıf Öğrencisi Eralp ÇETİN

                                                           5. Sınıf Öğrencisi Salim Atakan ATILGAN

                                                           5. Sınıf Öğrencisi  Ahmet Kaan YARAR

                                                           6. Sınıf Öğrencisi  Numan ÇAĞLAR

İlçe 1.si

(Yıldızlar Kategorisi)                         8. Sınıf Öğrencisi Enes Mustafa EYMUR

                                                           8. Sınıf Öğrencisi Gökdeniz ATILGAN

                                                           8. Sınıf Öğrencisi  Efe Demir ÖZASMA

                                                            8. Sınıf Öğrencisi  Mustafa Emir DERELİOĞLU

İstanbul Okullararası Masa Tenisi Turnuvası

İl 1.si                                                  4. Sınıf Öğrencisi Tolga Kaan EĞİLMEZ

(Minikler Kategorisi)                        4. Sınıf Öğrencisi Yusuf ÇITAK

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullararası Masa Tenisi Turnuvası

İlçe 1.si                                               4. Sınıf Öğrencisi Tolga Kaan EĞİLMEZ

(Minikler Erkekler Kategorisi)        4. Sınıf Öğrencisi Yusuf ÇITAK

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Yusuf AKSOY

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Oğuzhan ELMAS

İlçe 3.sü                                             2. Sınıf Öğrencisi Züleyha GÖZAN

(Minikler Kızlar  Kategorisi)            4. Sınıf Öğrencisi Eylül GÖKÇE

                                                           2. Sınıf Öğrencisi Sena SANCAKLI

                                                           2. Sınıf Öğrencisi Esma SANCAKLI

İlçe 3.si                                               6. Sınıf İrem Sude ELDEN

(Küçük Kızlar Kategorisi)                 6. Sınıf Öğrencisi Ayşe Beril YILDIZ

                                                           5. Sınıf Öğrencisi Elif Naz ÇELİK

İlçe 2.si                                               8. Sınıf Öğrencisi Ahmet Selim DOĞAN

(Yıldız Erkekler Kategorisi)              8. Sınıf Öğrencisi Abdullah Efe KOÇ

                                                           8. Sınıf Öğrencisi Ramazan Yalçın

                                                           8. Sınıf Öğrencisi Gökdeniz CEVAHİR

                                                           8. Sınıf Öğrencisi Enes BAŞAR

İlçe 2.si                                               8. Sınıf Öğrencisi Ahmet Selim DOĞAN

(Yıldız Kızlar  Kategorisi)                   7. Sınıf Öğrencisi İsra AGKOUS

                                                            7. Sınıf Öğrencisi Zeynep ÖZTÜRK

                                                            7. Sınıf Öğrencisi Selime Nur ÖZYURT

                                                            7. Sınıf Öğrencisi Ebrar TÜRKYILMAZ

İstanbul 2.Bölge Okullararası Satranç Turnuvası

Bölge  3.sü                                         4. Sınıf Öğrencisi Melek BOZKURT

(Minikler Kızlar Kategorisi)             4. Sınıf Öğrencisi Elif Neva TÜRKMEN

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Şule Zeren NİZAM

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Zeynep AKÇAKIL

                                                           4. Sınıf Öğrencisi İrem ERDOĞAN

Bölge  4.sü                                         4. Sınıf Öğrencisi Ahmet Erkan GÜLEÇ

(Minikler Erkekler  Kategorisi)       4. Sınıf Öğrencisi Hüseyin Erdem GÜLEÇ

                                                           4. Sınıf Öğrencisi Recep Erdoğan ERÇEK

                                                           3. Sınıf Öğrencisi Mustafa Giray DURMUŞ

                                                           3. Sınıf Öğrencisi Hakan Eren AKYOL

Gaziosmanpaşa İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası

İlçe 1.si       (U8 YAŞ)                         2. Sınıf Öğrencisi Baturalp KORKMAZ

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Seksek

İlçe  2.si                                              1.SINIF FURKAN CİNGÖZ      

(Minikler Karma Kategorisi )          1.SINIF CEMRE AYGÜN       

1.SINIF B.SUDE YILMAZ        

1.SINIF E.ZEYNEP BIYIK      

1.SINIF AYSUNUR NESRİN                 

1.SINIF Ö.ASAF TUNCA                         

1.SINIF M.EREN KIVRAK                       

1.SINIF M.GÖRKEM BAŞARAN            

1.SINIF Z.ÖYKÜ ERDAL                          

1.SINIF BERİL ERİŞKEN                        

1.SINIF SARE TOPRAK                          

1.SINIF AYŞENUR ERCAN                   

1.SINIF LİVANUR SÜRA                      

1.SINIF İSMAİL MERT                          

1.SINIF MERT KÜÇÜKENEZ                

1.SINIF B.MERT KORKMAZ                

1.SINIF NAİM CANDAR     

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Seksek

İlçe  3.sü                                            6.SINIF NAZ ZAN                                    

(Küçükler Karma Kategorisi)           6.SINIF ELİF ECE DİLBER                          

5.SINIF ELİF NAZ ÇELİK                            

6.SINIF DEFNE TUNCA                             

6.SINIF ZEYNEP MELİS ÖZTÜRK             

6.SINIF EYLÜL UCA                                   

6.SINIF MUHAMMED ARDA CESUR       

6.SINIF MERİÇ KORAY                              

6.SINIF ALİ ARDA KAYA                            

5.SINIF SALİM ATAKAN ATILGAN        

6.SINIF BURAK ORMANCI                     

6.SINIF BARAN BOZ      

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Seksek

İlçe  3.sü                                            6.SINIF TALHA YİĞİTOĞLU

(Küçükler Erkek Kategorisi)             6.SINIF MUHAMMED ARDA CESUR           

6.SINIF MEHMET ŞÜKRÜ ERENKUŞ            

6.SINIF FURKAN ÇETİN                                 

6.SINIF AHMET YUŞA KUYUMCU                

                                                            6.SINIF BURAK ORMANCI                             

                                                            6.SINIF OĞUZHAN MENÜN                          

                                                            6.SINIF KARABEY VARLI                                

                                                            6.SINIF ALİ ARDA KAYA                                 

                                                            6.SINIF DOĞUKAN AYDIN                           

                                                            6.SINIF BARAN BOZ                                    

                                                            5.SINIF SALİM ATAKAN ATILGAN           

                                                            6.SINIF MERİÇ KORAY 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Seksek

İlçe  3.sü                                            6.SINIF ELİF ECE DİLBER                                

(Küçükler Kızlar Kategorisi)             6.SINIF ZEYNEP ZEHRA CENGİZ                     

                                                            6.SINIF DİLARA ALTUNDEMİR                       

                                                            6.SINIF DİLEM KAYA                                         

                                                            6.SINIF FEYZA GÜL DEMİR                             

                                                            6.SINIF SUDE GÖKÇE                                     

                                                            6.SINIF NAZ ZAN                                             

                                                            6.SINIF MELEK NAZ KURT                              

                                                            6.SINIF EYLÜL UCA                                         

                                                            6.SINIF DEFNE TUNCA                                 

                                                            6.SINIF RAVZA TOPÇU                                 

                                                            6.SINIF HAYRUNNİSA GÜLSUYU                

                                                            6.SINIF ZEYNEP MELİS ÖZTÜRK                 

                                                            5.SINIF ELİF NAZ ÇELİK                                

                                                            5.SINIF MUKADDER N. DEĞİRMENCİOĞLU

                                                            5.SINIF AYŞE HASBAY  

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca

İlçe  2.sİ                                             6.SINIF ÖMER KADİR MOCAN                                    

 (Küçükler Karma Kategorisi)          6.SINIF BARAN BOZ                                                     

                                                            6.SINIF KADİR ARDA  USTA                                         

                                                            6.SINIF SALİM ATAKAN ATILGAN                                

                                                            6.SINIF YİĞİT SALİH GÜMÜŞ                                        

                                                            6.SINIF EMRULLAH AĞCABAL                                      

                                                            6.SINIF MERİÇ KORAY                                                    

                                                            6.SINIF MUHAMMED ARDA CESUR                             

                                                            5.SINIF ELİF NAZ ÇELİK                                                   

                                                            5.SINIF MUKADDERNUR DEĞİRMENCİOĞLU          

                                                            5.SINIF ZUHAL GÖZAN                                                 

                                                            6.SINIF FEYZA GÜL DEMİR                                          

                                                            6.SINIF BİRSEN DOĞAN                                              

                                                            6.SINIF DİLEM KAYA                                                   

                                                            6.SINIF DEFNE TUNCA                                                

                                                            6.SINIF HAYRUNNİSA GÜLSUYU

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca

İlçe  2.sİ                                             5.SINIF MUKADDER N.DEĞİRMENCİOĞLU  

 (Küçükler Kızlar Kategorisi)            5.SINIF ELİF NAZ ÇELİK                                      

5.SINIF AYŞE HASBAY                                       

                                                            5.SINIF ZUHAL GÖZAN                                     

                                                            5.SINIF ZEYNEP AKTÜRK                                  

                                                            6.SINIF FEYZA GÜL DEMİR                              

                                                            6.SINIF BİRSEN DOĞAN                                   

                                                            6.SINIF DİLEM KAYA                                         

                                                            6.SINIF DEFNE TUNCA                                     

                                                            6.SINIF HAYRUNNİSA GÜLSUYU                  

                                                            6.SINIF İREM SUDE ELDEN                           

                                                            6.SINIF CEREN SARIKAYA                              

                                                            5.SINIF FATMA BERFİN DEMİRHAN            

                                                            5.SINIF SEMİHA NAKIŞÇI                              

                                                            6.SINIF AYŞE BERİL YILDIZ                            

                                                            6.SINIF ALANUR KIZGIN

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca

İlçe  2.sİ                                             6.SINIF MERT IŞIK                                    

 (Küçükler Erkek Kategorisi)            6.SINIF ÖMER KADİR MOCAN    

                                                            6.SINIF BURAK ORMANCI                      

                                                            6.SINIF BARAN BOZ                                 

                                                            5.SINIF MUSTAFA MERT GÜR               

                                                            5.SINIF KADİR ARDA USTA                     

                                                            5.SINIF SALİM ATAKAN ATILGAN         

                                                            5.SINIF YİĞİT SALİH GÜMÜŞ                 

                                                            5.SINIF EMRULLAH AĞCABAL               

                                                            6.SINIF RAŞİT UZUNÇAM                    

                                                            6.SINIF YUSUF UZUNÇAM                   

                                                            6.SINIF MERİÇ KORAY                          

                                                            6.SINIF MUHAMMED ARDA CESUR

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca

İlçe  1.sİ                                              8.SINIF YUSUF KAYA                           

 (Yıldız Erkek Kategorisi)                  8.SINIF MAHİR UCA                                                                                                            7.SINIF M.FAZLI YETİM                         

                                                           7.SINIF MEHMET CAN GÜLERER         

                                                           7.SINIF OYTUN HATİKLER                     

                                                           7.SINIF EMRE AYDOĞAN                      

                                                           7.SINIF M. FURKAN AKYÜZ                   

                                                           7.SINIF İSMAİL HASTAOĞLU                

                                                           7.SINIF EMİRHAN KARAKAYA              

                                                           7.SINIF YİĞİT ÇATO                             

                                                           8.SINIF AHMET SELİM DOĞAN          

                                                           8.SINIF REMZİ CAN DEĞİRMENCİOĞLU      

                                                           8.SINIF RAMAZAN YALÇIN                  

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top

İlçe  1.sİ                                             6.SINIF ALPER KORKMAZ                                  

 (Küçük Erkek Kategorisi)                6.SINIF YUSUF UZUNÇAM

6.SINIF MERİÇ KORAY                                       

                                                             6.SINIF MUHAMMED ARDA CESUR                 

                                                             5.SINIF KADİR ARDA USTA                               

                                                             6.SINIF BURAK ORMANCI                                 

                                                             6.SINIF RAŞİT UZUNÇAM                                  

                                                             6.SINIF MERT IŞIK                                               

                                                             6.SINIF DOĞUKAN AYDIN                                  

                                                             6.SINIF MUSTAFA EMİR DERELİOĞLU           

                                                             6.SINIF KARABEY TALHA VARLI 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top

İlçe  2.sİ                                             6.SINIF MERYEM BEGÜM IŞIK                           

 (Küçük Kızlar Kategorisi)                6.SINIF DEFNE TUNCA 

                                                             6.SINIF ZEYNEP BAYRAKTAR                             

                                                             6.SINIF HAYRUNNİSA GÜLSUYU                       

                                                             6.SINIF NAZ ZAN                                                  

                                                             6.SINIF MELEK NAZ KURT                                  

                                                             6.SINIF BİRSEN DOĞAN                                      

                                                             6.SINIF ZÜMRA KOLÇAK                                     

                                                             6.SINIF SUDE GÖKÇE                                           

                                                             6.SINIF BERFİN KARABIÇAK                             

                                                             6.SINIF FEYZA GÜL DEMİR                               

                                                             6.SINIF DİLEM KAYA                                         

                                                             6.SINIF AYŞE BERİL YILDIZ                                

                                                             6.SINIF CEREN SARIKAYA                                

                                                             5.SINIF ESRA DURMAZ                                     

                                                             5.SINIF ECE NAZ ÖZMENLİ   

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top

İlçe  2.sİ                                             7.SINIF ZEHRA NAZ USTA                                                                

 (Yıldız Kızlar Kategorisi)                  7.SINIF EBRAR TÜRK YILMAZ                       

                                                             7.SINIF SELİME NUR ÖZYURT                      

                                                             8.SINIF İREM HASTAOĞLU                           

                                                             8.SINIF SUDE NAZ GÖKTAŞ                          

                                                             8.SINIF ZELİHA GÖZAN                                  

                                                             8.SINIF FATMA SENA ÖZKAN                       

                                                             8.SINIF RAVZA BİNGÖL                                  

                                                             8.SINIF MERYEM ERMEYDAN                      

                                                             8.SINIF DERYA DENİZ UYKAN                    

                                                             8.SINIF MAHİDE İCLAL DUYMAZ               

                                                             8.SINIF SENA ARICI                                      

                                                             7.SINIF ZEHRA YÜKSEL                                

                                                             8.SINIF SİNEM COŞKUN                             

                                                             8.SINIF NİSA ÇELİK                                      

                                                             7.SINIF ELA HACIOĞLU

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Geleneksel Çocuk Oyunları Yakan Top

İlçe  3.sİ                                             8.SINIF ZELİHA GÖZAN                                         

 (Yıldız Karma Kategorisi)                8.SINIF İREM HASTAOĞLU

8.SINIF MAHİDE İCLAL DUYMAZ                         

                                                             8.SINIF MERYEM ERMEYDAN                               

                                                             8.SINIF RAVZA BİNGÖL                                         

                                                             8.SINIF FATMA SENA ÖZKAN                                

                                                             7.SINIF EBRAR TÜRKYILMAZ                                 

                                                             7.SINIF ZEHRA NAZ USTA                                       

                                                             8.SINIF MAHİR UCA                                                

                                                             8.SINIF BEDİRHAN ORMANCI                             

                                                             8.SINIF AHMET SELİM DOĞAN                          

                                                             8.SINIF EMİR FURKAN ÖZER                               

                                                             7.SINIF MUHAMMED FAZLI YETİM                   

                                                             7.SINIF MUHAMMED FURKAN AKYÜZ             

                                                             8.SINIF DAVUT ŞENKOL                                       

                                                             8.SINIF YUSUF KAYA     

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Basketbol Turnuvası

İlçe  3.sİ                                             8.SINIF FATMANUR ŞENER                                         

 (Yıldız Kızlar Kategorisi)                  8.SINIF MAİDE İCLAL DUYMAZ

                                                             8.SINIF EBRAR TÜRKYILMAZ

                                                             8.SINIF SELİMENUR ÖZYURT

                                                             8.SINIF ELA HACIOĞLU

                                                             8.SINIF ZEHRA NAZ USTA

                                                             8.SINIF SUDENAZ GÖKTAŞ

                                                             8.SINIF ELANUR NAMLIOĞLU

                                                             8.SINIF SEVDA ESMA KOÇAK

                                                             8.SINIF ZELİHA GÖZAN

                                                             8.SINIF HATİCE HAMAL

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Basketbol Turnuvası

İlçe  2.sİ                                             6.SINIF MELEK NAZ KURT

 (Küçük Kızlar Kategorisi)                6.SINIF NAZ ZAN

                                                             6.SINIF MERYEM BEGÜM IŞIK

6.SINIF İCLAL ÖREN

                                                            6.SINIF ALANUR KIZGIN

                                                           6.SINIF HAYRUNNİSA GÜLSUYU

                                                           6.SINIF ESMA KALAFATOĞLU

                                                           6.SINIF ZEYNEP BAYRAKDAR

                                                           6.SINIF ZEYNEP MELİS ÖZTÜRK

                                                           6.SINIF DEFNE TUNCA

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mangala Turnuvası

İlçe  2.sİ                                             3.SINIF KAYRA GÜNDOĞDU

Batışehir  Mangala Turnuvası

         1.sİ                                            3.SINIF KAYRA GÜNDOĞDU
         2..sİ                                           3.SINIF YİĞİT ALPEREN COŞKUN
         3.sü                                           3.SINIF RABİA ÖZDEMİR

Özel Bir Eğitim Kurumunun İstanbul Geneli Düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Çocuk Haftası etkinlikleri Kompozisyon Yarışması

İl     2.si                                             

 (5 ve 6.sınıflar “Bir Ağaç                 5.SINIF İLAYDA CEVAHİR
Kavuğunda Yaşamak “ Kategorisi)            

İl     3.sü                                            

 (7 ve 8.sınıflar“Kentler ve              8.SINIF YAĞMUR ATALAY
    Gölgeler “ Kategorisi)                 

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Resim ve Kompozisyon Yarışması

İlçe  1.sİ                                             4.SINIF Zeynep AKÇAKIL

 (Kompozisyon Kategorisi)             

İstanbul Okul Sporları İl Tertip Komitesi Okçuluk Yarışması

İl     2.si                                             

 (Klasik Yay Minik                 4.SINIF YİĞİT AYGÜN
Erkek Takımı Kategorisi)      4.SINIF HASAN EMRE ARSLAN
                                               4.SINIF SALİH MERT ÖZER
                                                 4.SINIF YAĞIZ ALİ ÇOLAKOĞLU


İl     2.si                                             

 (Klasik Yay Minik                 3.SINIF ZEYNEP BAYIR
Bayan Takımı Kategorisi)     3.SINIF HATİCE BİLGE ASAN
                                               3.SINIF CANSU TEMUR

İstanbul Okullar Ararsı Aktif Deney  Yarışması

İl  2.sİ                                                 6.SINIF Fatma Rana YİĞİTOĞLU

                                                           6.SINIF Sudenil AKSOY

                                                           6.SINIF Saadet GÜLER

Gaziosmanpaşa İlçesi Mavigün Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Satranç Turnuvası

İlçe  2.sİ                                             2.SINIF Egemen UCA                                         

 (Minikler Genel Kategorisi)           

İlçe  1.sİ                                             1.SINIF İbrahim Eymen YAĞMUR                                         

 (Birinci Sınıflar Kategorisi) 

İlçe  1.sİ                                             4.SINIF Elif Neva TÜRKMEN                                          

 (Küçükler Genel Kategorisi)          

İlçe  3.sü                                            3.SINIF Hakan Eren AKYOL                                         

 (Küçükler Genel Kategorisi)          

İlçe  1.si                                             3.SINIF Zeynep BAYIR                                         

 (Küçükler Kızlar Kategorisi)           

İlçe  3.sü                                            3.SINIF Şule Zeren NİZAM                                         

 (Küçükler Kızlar Kategorisi)           

İlçe  1.si                                             5.SINIF Eralp ÇETİN                                         

 (Yıldızlar Genel Kategorisi)

 

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi ve Kültür Yarışması

İlçe  1.sİ                                             4.SINIF Zeynep AKÇAKIL

 (4.Sınıflar Kategorisi)                      4.SINIF Elif Neva TÜRKMEN

                                                           4.SINIF Enes ARSLAN

                                                           4.SINIF Beyza KOÇ

                                                           4.SINIF Tolga Kaan EĞİLMEZ          

Okul Sporları İstanbul Şampiyonası Avrupa Yakası Yüzme Yarışması

İl  3.sü                                                4.SINIF Berk YILDIZ

(50 metre Kelebek ve 100 metre Serbest Yüzme Katogorileri)      


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI