2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Anasayfa> Başarılarımız> 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Etkinlik Takvimine Dön

 

2018- 2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MAVİGÜN KOLEJİ BAŞARILAR LİSTESİ

 

6 EKİM İstanbul’un Kurtuluşu RESİM yarışması

İlçe 1.cisi                                                                4.sınıf öğrencimiz

                                                                           Zümra VATANSEVER


6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu ŞİİR yaışması

İlçe 1.cisi                                                              8.sınıf öğrencimiz

                                                                             Kerem İPEKÇİOĞLU
 

MASA TENİSİ

TÜRKİYE 1.cisi                                                    5.sınıf öğrencimiz

                                                                          Tolga Kaan EĞİLMEZ

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Resim Yarışması 

İlçe 1.cisi                                                                4.sınıf öğrencimiz

                                                                                  Mehmet AGUŞ

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Şiir Yarışması 

İlçe 1.cisi                                                                7.sınıf öğrencimiz

                                                                               Ayşe Beril YILDIZ


Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 

Gop. 6.sınıf İlçe 1.cisi                                           6.sınıf öğrencimiz

                                                                              Sema ÜSTÜNBAŞ

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 

Gop. 7.sınıf İlçe 1.cisi                                           7.sınıf öğrencimiz

                                                                              Saadet GÜLER

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 

Gop. 8.sınıf İlçe 1.cisi                                           8.sınıf öğrencimiz

                                                                              Emine Sena KARA

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 

Gop. 6.sınıf İlçe 3.cüsü                                         6.sınıf öğrencimiz

                                                                               İlayda CEVAHİR

Kızılay konulu Şiir Yarışması 

Gop. 7.sınıf İlçe 3.cüsü                                         7.sınıf öğrencimiz

                                                                                 Ravza TOPÇU

Kızılay konulu Şiir Yarışması 

Gop. 8.sınıf İlçe 3.cüsü                                         8.sınıf öğrencimiz

                                                                                Nehir YILMAZ
 

24 Kasım Öğretmenler Günü konulu Kompozisyon Yarışması 

İlçe 1.si                                                                  5.sınıf öğrencimiz

                                                                                Zehra YURDAER
 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası MİNİKLER Kategorisi

İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

Mustafa Giray Durmuş 4/C

M. Enes Günkan 4/C

M. Ali Kundak 4/C

A. Yasin Dursun 4/B

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası KÜÇÜKLER Kategorisi

İLÇE 3.sü MAVİGÜN KOLEJİ 

A.Erkan Güleç 5/B

H.Erdem Güleç 5/B

A.Kaan Yarar 6/C

Ege Enes Çokişler 6/C

Furkan Tuğra Akcan 6/C

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası  YILDIZLAR Kategorisi

 İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

Numan Çağlar 7/D

S. Atakan Atılgan 6/B

M. Enes Akdoğan 8/C

Samet Karaduman 7/B
 

İstanbul 7 Yaş Satranç Turnuvası

İstanbul Bölge 3.sü                                 Ali GÖLBAHAR
 

İl Satranç 11 Yaş Satranç turnuvası
İstanbul Bölge 2.si                               Elif Neva TÜRKMEN

 

Bağımlılıkla Mücadele Edelim, Bağımlı Olmayalım Konulu Şiir Yarışması
8.Sınıf Öğrencisi İlçe 1.si                                             Deniz ÖLMEZ

Bağımlılıkla Mücadele Edelim, Bağımlı Olmayalım Konulu Resim Yarışması
2.Sınıf Öğrencisi İlçe 2.si                                             Eslem Nur TOPRAK


 

Enerji Verimliliği Temalı Öykü Yarışması 
Gop. 8.sınıf İlçe 3.cüsü                                           8.sınıf öğrencimiz
                                                                                  Kadir Can ÖZER
 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Masa Tenisi Turnuvası  MİNİK KIZLAR Kategorisi

 İLÇE 2.si MAVİGÜN KOLEJİ

Züleyha GÖZAN
Zeynep nisa DOYURAN
Duru nisa KOCA

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Masa Tenisi Turnuvası  MİNİK ERKEKLER Kategorisi

 İLÇE 3.sü MAVİGÜN KOLEJİ

Mehmet Emir KAMAR
Ensar Emir AYDOĞDU
Muhammed Ali KUNDAK
Ahmet Can GÖKBULUT
Mehmet AGUŞ

 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Masa Tenisi Turnuvası  KÜÇÜK ERKEKLER Kategorisi

 İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ
Mustafa Mert GÜR
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Tolga Kaan EĞİLMEZ
Yusuf ÇITAK
Miraç TEK
 

Gaziosmanpaşa İlçesi Okullararası Masa Tenisi Turnuvası  YILDIZ ERKEKLER Kategorisi

 İLÇE 2.si MAVİGÜN KOLEJİ
Sarp Eren EĞİLMEZ
Muhammed Emin GÜRBÜZ
Talha YİĞİTOĞLU

İstanbul 2.Bölge Okullar Arası Takım Satranç Turnuvasında, 
KÜÇÜK KIZ takımımız Bölge 2.si,

5.Snıfı Öğrencilerimiz
Elif Neva TÜRKMEN,
Esma Zülal KARAHAN,
Şule Zeren NİZAM,
Melek BOZKURT

MASA TENİSİ
İstanbul Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvasında,
KÜÇÜK ERKEKLER takımımız İSTANBUL 3.sü

Tolga Kaan EĞİLMEZ
Yusuf ÇITAK
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Mustafa Mert GÜR

ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU-ORTAOKULU GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI DERECELERİMİZ
Küçük Kız Mendil Kapmaca İlçe Üçüncülüğü

Eylül GÖKÇE
Dilan HACIOĞLU
Zehra YURDAER
Berrak Nehir
Beren TÜFEKÇİ
Melek BOZKURT
Miray Nur GÜLTEKİN
Elif Neva TÜRKMEN
Deva Nur SURAL
Fatma Berfin DEMİRHAN
Mukaddes Nur DEĞİRMENCİOĞLU
Ayşe HASBAY

Küçük Kız Sek Sek İlçe İkinciliği
Esila ERİM
Azra SARITAŞ
Irmak Esma CENGİZ
Alanur GÜRBÜZ
Zeynep ŞAHİN
Miray Nur GÜLTEKİN
 İrem Su AYDIN
Sena KÜPOĞLU
Şule Zeren NİZAM
Rana ÖZFAN
Azra HOŞ
Büşra ÖZEK

Küçük Kız Yakan Top İlçe İkinciliği
Gönül Sena ÇUKADAR
Zuhal GÖZAN
Zeynep AKTÜRK
Ece Naz ÖZMENLİ
Elif Naz ÇELİK
Mukaddes Nur DEĞİRMENCİOĞLU
Ayşe HASBAY
Sena ÜSTÜNBAŞ
Semiha NAKIŞÇI
Buse YEL
Fatma Berfin DEMİRHAN

Yıldız Kız Sek Sek İlçe Birinciliği
Dilan KAYA
Naz ZAN
Melek Naz KURT
Hayrunnisa GÜLSUYU
Zeynep Melis ÖZTÜRK
Defne TUNCA
Funda GÖKÇE
Dilara ALTUNDEMİR
Zeynep BAYRAKDAR
Eylül Naz UCA

Yıldız Kız Mendil Kapmaca İlçe İkinciliği
Birsen DOĞAN
Ayşe Beril YILDIZ
Dilan KAYA
Naz ZAN
Melek Naz KURT
Meryem Begüm IŞIK
Hayrunnisa GÜLSUYU
Dilara ALTUNDEMİR
Sude GÖKÇE
Zeynep Zehra CENGİZ
Zeynep BAYRAKDAR
Zeynep Melis ÖZTÜRK

Yıldız Erkek Sek Sek İlçe İkinciliği
Baran BOZ
Burak ORMANCI
Raşit UZUNÇAM
Yusuf UZUNÇAM
Ömer Kadir MOÇAN
Emir DERELİOĞLU
Meriç KORAY
Alper KORKMAZ
Yağız DURMUŞ
İbrahim KARAKUŞ
Doğukan AYDIN
Talha YİĞİTOĞLU

Yıldız Kız Yakan Top İlçe Üçüncülüğü
Erva Nisa KILIÇ
Sahra KABAK
Meryem Begüm IŞIK
Ayşe Beril YILDIZ
Ceren SARIKAYA
Birsen DOĞAN
Dilan KAYA
Zeynep Zehra CENGİZ
Sude GÖKÇE
Dilara ALTUNDEMİR
Rümeysa UZUN
Naz ZAN
Melek Naz KURT

Küçük Erkek Mendil Kapmaca İlçe Üçüncülüğü
Eren ÇITAK
Selin Atakan ATILGAN
Miraç GÜLSUYU
Mustafa Mert GÖR
Eymen KURUTKAN
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Hasan BORAN
Emrullah
Berkay YORGANCI
Hüseyin GÜLEÇ
İbrahim DEĞİRMENCİ
Ahmet Erkan GÜLEÇ
Hüseyin ERDÖL
Yiğit AYGÜN
Mustafa CEMAL

Minikler Sek Sek  İlçe İkinciliği
Afra Benan İNCİ
Zümra VATANSEVER
Esila YILMAZ
Gizem Kayra BAKIRHAN
Şehriban Naz OLGUN
Nisanur AKTAŞ
Berfu Ela UYUR
Yağız KARAKUŞ
Mustafa AKGÜL
Muhammed Enes GÜNKAN
Kayra GÜNDOĞDU
Abdülkadir KURT
 

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174.Yıl Dönümü kapsamında düzenlenen "İdeal Polis Nedir" adlı Şiir Yarışmasında
İLÇE 2.si                   8.sınıf öğrencisi
                                  MUHAMMED FURKAN AKYÜZ

23 Nisan şenlikleri Kapsamında düzenlenen Karate Turnuvası'nda
İSTANBUL 1.liği        6.Sınıf Öğrencimiz
                                  Azra SARITAŞ

İstanbul Geneli Ortaokullar arası Aktif Deney Yarışması
İstanbul 3.lüğü          7.Sınıf Öğrencilerimiz
                                  7-A SAADET GÜLER
                                  7-B OĞUZHAN MÖNÜN
                                  7-B FATMA RANA YİĞİTOĞLU

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi Kültür Yarışması
İLÇE 2.LİĞİ               8.Sınıf Öğrencilerimiz
                                  8-A SELİME NUR ÖZYURT
                                  8-A NEHİR YILMAZ
                                  8-A ARDA FIRAT ÖLMEZ
 


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI