2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Anasayfa> Başarılarımız> 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Etkinlik Takvimine Dön

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ 

CAMBRIDGE ESOL TÜRKİYE DERECESİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ

STARTERS                                                MOVERS                                                        
1-Ali Tuna GÜNEBAKAN                          1-Çınar Efe YANIK                   
2-Muhammed Yiğit YÜCEL                       2-Yusuf KAVRAS                      
3-Dilara DURMUŞ                                    3-Ömer Faruk DEMİRCİ          
4-Süheyla Duru AKIN                               4-Nehir TABAK                         
5-Zeynep YAVUZ                                      5-Esila YILMAZ                         
6-Ecrin YILMAZ                                        6-Melek POLATKESEN            
7-Mehmet Akif AKSOY                            7-Beril Naz DAVULCU              
8-Emre ÖZCAN                                        8-Kayra GÜNDOĞDU               
                                                                                                                  
   FLYERS                                                 KET   
1-Slim Atakan ATILGAN                          1-Yasin ÇELİK    
2-Can AYDEMİR                                      2-Saadet GÜLER 
3-Mehmet Emin İNCE                              3-Elif Nurefşan AKIN
4-Betül Sena KOCAMAN                         4-Fatma Rana YİĞİTOĞLU
5-Alanur GÜRBÜZ                                   5-Ahmet Hasan yılmaz
6-Recep Arda MOLLAOĞLU                    6-İlayda CEVAHİR
7-Yiğit Salih GÜMÜŞ                                7-Emre Kaan PİRİM
8-Esila ERİM
 9-Sena ÜSTÜNBAŞ
10-Zehra BOZ 
                                                                                                                                

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.cisi                                                              4.sınıf öğrencimiz
                                                                             Eda İrem GÜLER

 

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Şiir Yarışması 

İlçe 3.cüsü                                                             8.sınıf öğrencimiz
                                                                               Erva Nisa KILIÇ

 

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması
Gop. 6.sınıf İlçe 1.cisi                                           6.sınıf öğrencimiz
                                                                              Şule Zeren NİZAM

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 
Gop. 7.sınıf İlçe 1.cisi                                           7.sınıf öğrencimiz
                                                                               İlayda CEVAHİR

Kızılay konulu Kompozisyon Yarışması 
Gop. 8.sınıf İlçe 2.cisi                                           8.sınıf öğrencimiz
                                                                                Caner ÇİÇEK

Kızılay konulu Şiir Yarışması 
Gop. 8.sınıf İlçe 1.cüsü                                           8.sınıf öğrencimiz
                                                                             İrem Sude ELDEN

Kızılay konulu Şiir Yarışması 
Gop. 7.sınıf İlçe 3.cüsü                                           7.sınıf öğrencimiz
                                                                                  Atilla PEKGÖZ

Kızılay konulu Resim Yarışması
Gop. 7.sınıf İlçe 1.cisi                                            7.sınıf öğrencimiz
                                                                               İlayda CEVAHİR

Kızılay konulu Resim Yarışması 
Gop. 7.sınıf İlçe 1.cisi                                            7.sınıf öğrencimiz
                                                                               Rukiye Azra ULUCUTSOY


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ RESİM YARIŞMASI
Gop. 7.sınıf İlçe 3.cüsü                                          7.sınıf öğrencimiz
                                                                               Ayşenur ERCAN


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİR YARIŞMASI
Gop. 6.sınıf İlçe 2.cisi                                          6.sınıf öğrencimiz
                                                                             Şule Zeren NİZAM


 

KARATE SÜPER LİG
İSTANBUL 3.sü                                                     6.sınıf öğrencimiz
                                                                              Azra SARITAŞ
 

7 YAŞ KIZLAR İSTANBUL SATRANÇ TURNUVASI
İSTANBUL BÖLGE 1.si                                         2.sınıf öğrencimiz
                                                                               Zeynep Sena ÖZKAN


GAZİOSMANPAŞA İLÇE SATRANÇ TURNUVASI

MİNİK B GENEL KATEGORİSİ
İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

  1. ALİ GÖLBAHAR
  2. OSMAN TALHA DEMİR
  3. AKİF SAİT BALOTA
  4. ZEYNEP SENA ÖZKAN5
  5. CEMRE SU KAİN
  6. ZEYNEP HÜMA TOSUNOĞLU


MİNİK A KIZ KATEGORİSİ
İLÇE 2.si MAVİGÜN KOLEJİ

  1. AYSUNUR NESRİN
  2. ZEHRA KOÇ
  3. ALEYNA İKRANUR ÖZER
  4. NİL BERA ÜSTÜNBAŞ
     

MİNİK A GENEL KATEGORİSİ
İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

  1. MUSAB MAHİR DUMAN
  2. AHMET ARİF ERÇEK
  3. EGEMEN UCA
  4. EFE BOZAZEL
  5. İBRAHİM EYMEN YAĞMUR
     

KÜÇÜKLER KATEGORİSİ
İLÇE 2.si MAVİGÜN KOLEJİ

  1. HÜSEYİN ERDEM GÜLEÇ
  2. RECEP ERDOĞAN ERÇEK
  3. MUSTAFA GİRAY DURMUŞ
  4. MUHAMMED ALİ KUNDAK
  5. MUHAMMED ENES GÜNKAN
  6. ŞEVVAL DEMİRCİ
     

YILDIZLAR KATEGORİSİ
İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

  1. ATAKAN ATILGAN
  2. AHMET KAAN YARAR
  3. AHMET ERKAN GÜLEÇ
  4. ELİF NEVA TÜRKMEN
  5. MELEK BOZKURT
     

GAZİOSMANPAŞA İLÇE BASKETBOL MÜSABAKALARI
YILDIZ ERKEKLER İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

1- RAŞİT UZUNÇAM                              9- MERİÇ KORAY
2- YUSUF UZUNÇAM                            10-BURAK ORMANCI 
3- AHMET UĞUR TÜREL                      11- İBRAHİM KARAKUŞ
4- MUSTAFA EMİR DERELİOĞLU        12- TALHA YALÇINTEPE
5- YAĞIZ DURMUŞ                                13- YAVUZ METİNKALE
6- DOĞUKAN AYDIN                              14- AHMET HAMDİ ÖZDEMİR
7- ENES MALİK SAVAŞ                          15- SAMET ERDEM GÖKÇE
8- ALPER KORKMAZ

GAZİOSMANPAŞA İLÇE BASKETBOL MÜSABAKALARI
YILDIZ KIZLAR İLÇE 2.si MAVİGÜN KOLEJİ

1- NAZ ZAN                           5-BİRSEN DOĞAN
2- ALANUR KIZGIN               6-ESMA KALAFATOĞLU
3- MELEK NAZ KURT            7-DEFNE TUNCA
4- MERYEM BEGÜM IŞIK     8-DİLARA ALTUNDEMİR
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇE BASKETBOL MÜSABAKALARI
KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ

1- ERDEM KORKMAZ                            9- MEHMET EMİN İNCE
2- MUAMMER İBRAHİM IŞIK                10-MEHMET YUSUF BERK ERGÜN
3- ERDEM SARICA                                11-RECEP ARDA MOLLAOĞLU
4- ÖMER TALHA BÜYÜKBENLİ            12-ÇINAR EFE YANIK
5- AHMET GÖZAN                                 13-ÖMER FARUK CİNGÖZ


GAZİOSMANPAŞA MASA TENİSİ TURNUVALARI

MİNİK KIZLAR İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ
1- ZÜLEYHA GÖZAN                         
2- CEYLİN AKSOY               
3- ELA ÇALIŞ                             

MİNİK ERKEKLER İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ
1-ENSAR E. AYDOĞDU                      
2-EFE BOZEL           
3-BULUT ŞENTÜRK GÖKÇE 
4-MUHAMMED A. NUMANOĞLU
5-MEHMET ALTUN                

KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ
1-TOLGA KAAN EĞİLMEZ                      
2-YUSUF ÇITAK       
3-M. ALİ ASLANTÜRK
4-EYÜP ASLANTÜRK

YILDIZ ERKEKLER İLÇE 1.si MAVİGÜN KOLEJİ
1-OĞUZHAN ELMAS                    
2-M. EMİN GÜRBÜZ     
3-MUSTAFA MERT GÜR
4-YİĞİT SALİH GÜMÜŞ
5-MİRAÇ TEK
6-SARP EREN EĞİLMEZ

YILDIZ KIZLAR İLÇE 3.sü MAVİGÜN KOLEJİ
1-EYLÜL GÖKÇE                  
2-ELİFNAZ ÇELİK   
3-İLAYDA CEVAHİR

AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI
İLÇE 3.sü                                         4.sınıf öğrencimiz
                                                         Ceylin AKSOY

VATAN VE ŞEHİTLİK KONULU ŞİİR YARIŞMASI
İLÇE 3.sü                                         8.sınıf öğrencimiz
                                                         Talha YALÇINTEPE

ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU-ORTAOKULU GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI DERECELERİMİZ
Minik Kız Mendil Kapmaca İlçe Üçüncülüğü

Ceylin AKSOY
Sena SANCAKLI
Züleyha GÖZAN
Esma SANCAKLI
Ela ÇALIŞ
Ayşe Nil ARAS
Ahmet Arif ERÇEK
Semih TÜRKYILMAZ
Bulut Şentürk GÖKÇE
Ensar Emir AYDOĞDU
Alper YİĞİT
Yusuf DEMİR

Küçük Erkek Mendil Kapmaca İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Berkay YORGANCI
Muhammed Emin YILMAZ
Hüseyin Yiğit ŞİMŞEK
Eymen KURUTKAN
Recep Arda MOLLAOĞLU
Mustafa Cemal GÜMÜŞ
Yiğit AYGÜN
İbrahim DEĞİRMENCİ
Hüseyin Erdem GÜLEÇ
Eymen KAMBUR
Çınar Efe YANIK
Hüseyin ERDÖL
Celal Taha MUTLU

Yıldız Erkek Mendil Kapmaca  İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Emrullah AĞCABAL
İsmail Batıkan SATAR
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Atilla PEKGÖZ
Salim Atakan ATILGAN
Sami Doğukan SATAR
Yağız TUNA
Fırat KUTLAR
Ahmet Kaan YARAR
Mustafa Mert GÜR
Yusuf Can ESİN
Ali Kaan GÜLER

Yıldız Kız Mendil Kapmaca  İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Zeynep ÇELİK
Zümra ORHAN
Buse YEL
Sena ÜSTÜNBAŞ
Ece Naz ÖZMENLİ
Zeynep AKTÜRK
Fatma Berfin DEMİRHAN
Ayşe HASBAY
Zuhal GÖZAN
Semiha NAKIŞÇI
Elif Naz ÇELİK
Emine KARATAŞ
Mukaddernur DEĞİRMENCİOĞLU
 

Küçük Erkek Yakan Top İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Berkay YORGANCI
Mustafa Cemal GÜMÜŞ
Eymen KURUTKAN
Yusuf Emre AYDIN
Yusuf Berk ERGÜN
Çınar Efe YANIK
Eren ÇITAK
Hüseyin Erdem GÜLEÇ
Ali ATALAY
Mustafa AKGÜL
Yiğit AYGÜN
Recep Arda MOLLAOĞLU
M. Enes GÜNKAN

Yıldız Erkek Yakan Top İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Emrullah AĞCABAL
İsmail Batıkan SATAR
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Atilla PEKGÖZ
Salim Atakan ATILGAN
Sami Doğukan SATAR
Yağız TUNA
Fırat KUTLAR
Ahmet Kaan YARAR
Mustafa Mert GÜR
Yusuf Can ESİN
Ali Kaan GÜLER

Yıldız Erkek Sek Sek  İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Emrullah AĞCABAL
İsmail Batıkan SATAR
Yiğit Salih GÜMÜŞ
Atilla PEKGÖZ
Salim Atakan ATILGAN
Sami Doğukan SATAR
Yağız TUNA
Fırat KUTLAR
Ahmet Kaan YARAR
Mustafa Mert GÜR
Yusuf Can ESİN
Ali Kaan GÜLER

Yıldız Kız Sek Sek  İLÇE BİRİNCİLİĞİ
Zeynep AKTÜRK
Buse YEL
Semiha NAKIŞÇI
Zeynep ÇELİK
İhva Nur ÇUMAK
Nisanur POYAZ
Elif Naz ÇELİK
Ece Naz ÖZMENLİ
Zuhal GÖZAN
Ayşe HASBAY
Sena ÜSTÜNBAŞ
Fatma BERFİN


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI