2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Anasayfa> Başarılarımız> 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Etkinlik Takvimine Dön

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ 

CAMBRIDGE ESOL TÜRKİYE DERECESİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ

STARTERS                                                MOVERS                                                        
1-İbrahim Eymen YAĞMUR                      1-Esila Tanem TUNCA               
2-Tuana BAYBURT                                   2-Ceylin AKSOY              
3-Emir KOÇ                                               3-Mehmet AKSOY         
4-Elif KORKMAZ                                       4-Rabia ÖZDEMİR                      
5-Serra Berre YILDIRIM                                              
6-Rüzgar İNANOĞLU                                           
7-Ayşenur ERCAN                                                
8-Said ESER                                                
9-Yusuf ÇELİK
10-Ömer KESKİN
11-Beyza Sude YILMAZ
12-Nil Bera ÜSTÜNBAŞ
13-Büşra Naz TAŞKIRAN
14-Kadir HASANOĞLU
                                                                                                      
   FLYERS                                                 KET   
1-Meryem CANBAZ                                 1-Arda MOLLAOĞLU  
2-Hatice Kübra TAŞKIRAN                       2-İhvanur ÇUMAK
 

KIZILAY KONULU ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 2.si                                                7.Sınıf Öğrencimiz
                                                             Melek BOZKURT

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONULU ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 3.sü                                                8.Sınıf Öğrencimiz
                                                             Zeynep AKTÜRK
 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ  KONULU ÖYKÜ YARIŞMASI

İlçe 1.si                                                7.Sınıf Öğrencimiz
                                                             Zehra YURDAER


SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VEFA KONULU RESİM YARIŞMASI

İlçe 3.sü                                               6.Sınıf Öğrencimiz
                                                             Mehmet AGUŞ
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI

İlçe 1.leri                                             Emir KOÇ
                                                            Mustafa AKGÜL
                                                            Salim Atakan ATILGAN

İlçe 2.leri                                            Musab Mahir DUMAN
                                                            Ahmet Kaan YARAR

İlçe 3.leri                                            Egemen UCA
                                                            Ali GÖLBAHAR
                                                            Efe BOZEZEL
                                                            Yusuf YAROĞLU  

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ İSTİKLAL MARŞI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             6.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Eda TOPÇU
 

GAZİOSMANPAŞA  İLÇESİ “ON KITA BİR VATAN, İLELEBET İSTİKLAL” TEMALI RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             6.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Melek POLATKESEN

İlçe 2.si                                             6.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Nehir TABAK


DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI "ON KITA BİR VATAN İLELEBET İSTİKLAL" RESİM YARIŞMASI

İSTANBUL 1.si                                6.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Melek POLATKESEN


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "GELECEK YÜZYILDA ÇOCUK OLMAK" KOMPOZİSYON YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             8.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Hatice KARA


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "GELECEK YÜZYILDA ÇOCUK OLMAK" ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             5.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Yaprak FİDAN
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "GELECEK YÜZYILDA ÇOCUK OLMAK" RESİM YARIŞMASI

İlçe 2.si                                             1.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Feyzanur ARIGÜN


NASA TARAFINDAN DÜZENLENEN "BİR GÜNLÜK BİLİM İNSANI" MAKALE YARIŞMASI

TÜRKİYE DERECESİ (İLK 3' te)       8.Sınıf Öğrencimiz
                                                         Salim Atakan ATILGAN


17. ULUSLAR ARASI BİLİM TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI

DÜNYA BİRİNCİSİ                           8.Sınıf Öğrencimiz
                                                       Ceylin Ecrin DEĞİRMENCİ


Diğer Başarılarımız
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI