2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Anasayfa> Başarılarımız> 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
Etkinlik Takvimine Dön

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Melike HÜR
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 3.sü                                            5.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Beril ERİŞKEN
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "15 TEMMUZ KAHRAMANLARINA MEKTUPLAR" YARIŞMASI

İlçe 1.si                                            7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Eda TOPÇU

İlçe 2.si                                            6.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Esila Tanem TUNCA

İlçe 3.sü                                            7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Hatice Kübra TAŞKIRAN


29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KONULU RESİM YARIŞMASI

İSTANBUL 3.sü                               4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Melike HÜR


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ PEYGAMBERİMİZ VE VEFA TOPLUMU ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 2.si                                            7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Hatice Kübra TAŞKIRAN

İlçe 3.sü                                            7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Rabia ÖZDEMİR
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ KIZILAY KONULU ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 3.sü                                            5.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Asya EMİN


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "10 KASIM  ATATÜRK'Ü ANMA" KONULU RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.si                                            4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Elif ERİM
 

İSTANBUL İLİ "10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA" KONULU RESİM YARIŞMASI

İSTANBUL 2.si                                 4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Elif ERİM
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "ENERJİ VERİMLİLİĞİ" KONULU RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Fatma GÜLER

 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "TRAFİK GÜVENLİĞİ" KONULU RESİM YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Cemre Su KAİN


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "TRAFİK GÜVENLİĞİ" KONULU SLOGAN YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Ayşe Hilal SERT

 

İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI

İSTANBUL 3.sü                               8.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Melek BOZKURT


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KONULU RESİM  YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             4.Sınıf Öğrencimiz
                                                           Ceren TIRPAN

İLÇE2.si                                            2.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Feyzanur ARIGÜN


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ” ŞİİR YARIŞMASI

İLÇE 2.sİ                                            5.Sınıf Öğrencimiz
                                                           Tuana BAYBURT


GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "ENERJİ VERİMLİLİĞİ" KONULU ÖYKÜ YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             8.Sınıf Öğrencimiz
                                                          BEREN TÜFEKÇİ
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "ENERJİ VERİMLİLİĞİ" KONULU ÖYKÜ YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Ömer Faruk AKSOY
 

İSTANBUL 2.BÖLGE OKULLARARASI  İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI 

İSTANBUL BÖLGE ŞAMPİYONU
    YILDIZ KIZ TAKIMIMIZ
                                                           Elif Neva TÜRKMEN
                                                           Melek BOZKURT
                                                           Duru Nisa KOCA
                                                           Esma Zülal KAHRAMAN
                                                           Şevval DEMİRCİ

ÖZEL MAVİGÜN İLKOKULU-ORTAOKULU GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI DERECELERİMİZ
4.Sınıflar Yakan Top Takımı İLÇE 3.sü

Fatma GÜLER
Zeynep GÖLBAHAR
Şevval GÖKÇE
Zeynep Hüma TOSUNOĞLU
Cemre Su KAİN
Meyra KURT
Ecrin AYDIN
Batuhan AKSİN
Ahmet Emir AKDOĞAN
Akif Said BALOTA
Yusuf SAYAN
Ali GÖLBAHAR

7.Sınıflar Yıldız Kızlar Yakan Top Takımı İLÇE 2.si
Esila YILMAZ
Hatice kübra TAŞKIRAN
İpek Naz OLGUN
Zeynep HAZER
Ecrin ŞİMŞEK
Zümra Vatan SEVER
Esma MUTLU
Nehir TABAK
Şevval DEMİRCİ
Fatma Beyza ERSİN
Eslem AÇIKGÖZ
Erva KALAFAT
Rabia ÖZDEMİR

İSTANBUL OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI
Yıldız Kız Satranç Takımımız İSTANBUL ŞAMPİYONU

Elif Neva TÜRKMEN
Esma Zülal KARAHAN
Melek BOZKURT
Duru Nisa KOCA
Şevval DEMİRCİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "YÜREKLERDE ÂKİF, DİLLERDE HÜRRİYET" KONULU RESİM YARIŞMASI

İlçe 2.si                                             4.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Yağmur Ela YILMAZ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "YÜREKLERDE ÂKİF, DİLLERDE HÜRRİYET" KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASI

İlçe 2.si                                             7.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Ömer Faruk AKSOY
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ "ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLER GÜNÜ" KONULU ŞİİR YARIŞMASI

İlçe 1.si                                             5.Sınıf Öğrencimiz
                                                          Ecrin YILMAZ



GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ OKULLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI

İlÇE 2.si                                             Yıldız Erkek Takımımız
                                                            Mehmet ALTUN
                                                            Erdem SARICA
                                                            Mehmet Yusuf Berk ERGÜN
                                                            Mehmet İNCE
                                                            Çınar Efe YANIK
                                                            Ömer Talha BÜYÜKBENLİ
                                                            Erdem KORKMAZ
                                                            Recep Arda MOLLAOĞLU
                                                            Ahmet GÖZAN  
 

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ OKULLAR ARASI BASKETBOL TURNUVASI

İlÇE 3.sü                                          Küçük Kız Takımımız
                                                          Zehra KOÇ
                                                          Zeynep Öykü ERDAL
                                                          Büşra Naz TAŞKIRAN
                                                          Asya EMİN
                                                          Büşra GÜR
                                                          Asya CEBECİ
                                                          Nilbera ÜSTÜNBAŞ
                                                          Beyza Sude YILMAZ
                                                          Elif KORKMAZ

 VOLEYBOL TURNUVASI KÜÇÜK KIZ TAKIMIMIZ İLÇE ŞAMPİYONU

1-SACİDE NİHAL TOPÇU
2-DİLARA DURMUŞ
3-AYŞESU GÜLERER
4-ELİF AKDİL
5-ZÜLEYHA GÖZAN
6-ZEYNEP MEVA KUYUMCU
7-RALE EFNAN İSMAİLOĞLU
8-MİNEVVER NAZ KUŞ
9-ELİF AYDIN
10-SÜHEYLE DURU AKIN
11-ELİSA ZEYNEP BIYIK
12-ZEYNEP ADA BAYIK
13-BUĞLEMNUR KOCA
14-ESİLA TANEM TUNCA


Diğer Başarılarımız
2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAŞARILI ÖĞRENCİ LİSTESİ

YUKARI