Basketbol Kulübü
Anasayfa> Okulda Yaşam> Kulüpler> Basketbol Kulübü
Etkinlik Takvimine Dön

Basketbol kulübümüz, ikinci sınıf öğrencilerimizden başlayarak üst sınıflara doğru kademe kademe her yaş grubunun katılımıyla oluşmuştur. Basketbolun takım olma yanında bireysel olarak da vücudun gelişiminde büyük katkılarının olduğu herkes tarafından bilinmektedir.
Kulübümüz Perşembe günleri 15.20-16.10 saatleri arasında yapılmakta olup minikler, küçükler, yıldızlar olmak üzere 44 öğrenciden oluşmaktadır.
Amacımız minik öğrencilerimizden oluşturduğumuz gruplardan üst gruplara iyi basketbolcular yetiştirmek, il ve ilçe bazında yapılacak yarışmalara okulumuzu temsil edecek takımlar oluşturmaktır.
2011-2012 yılında yıldız basketbol takımımız Gaziosmanpaşa ilçesinde yapılan müsabakalarda ilçe 3. sü olarak yaptığımız çalışmaların doğru yolda ilerlediğinin bir ispatı olmuştur.


Diğer Haberler
Sanatsal Obje Tasarım Kulübü

Sanatsal Obje Tasarım Kulübü

SANATSAL OBJE TASARIM KULÜBÜ
Devamı Oku
Akıl Oyunları Kulübü

Akıl Oyunları Kulübü

Akıl oyunları ; bilgi gerektirmeyenmantık , matematiksel ve hızlı düşünme , yaratıcılık ,ipuçlarından yararlanabilmegibi becerileri kullanarakçözülebilen sorulara verilen genel isimdir . Akıl oyunları...
Devamı Oku
Ebru Sanatı Kulübü

Ebru Sanatı Kulübü

Suya Düşen Damlarla - Ebru Sanatı Ebru yoğunlaştırılmış sıvı üzerine renklerin sınırsız değişimlerle birbirleriyle kucaklaşması, kaynaşmasıdır. Ebru Sanatını yüzyıllar boyu gizemli kılan, Sanatçıyı...
Devamı Oku

YUKARI