18 Mart Çanakkale Zaferi Konulu Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/y18mrt/18mrt01-1510.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında düzenlenen resim yarışmasında 5.Sınıf Öğrencilerimizden Zeynep Üstüngül İLÇE BİRİNCİSİ olmuştur.
Öğrencimizi ve yetişmesinde emeği geçen Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Yaren Turan’ı tebrik ederiz. Başarılarının devamını dileriz.
Fotoğraflar
![18 Mart Çanakkale Zaferi Konulu Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/y18mrt/18mrt01-4063.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)