![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/gbursa/brsa01-7439.jpg)
11 Ocak Perşembe sabahı şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve güzel anılar biriktirmek için saat 06.00’da okulumuzdan yola çıktık. Tarih ve doğanın büyüleyici buluşmasına tanıklık edeceğimiz Cumalıkızık’ta zengin bir kahvaltıyla güne başladık.Cumalıkızık sokaklarında dolaşıp fotoğraflarla bu güzel anları kalıcı hale getirdik.
Uludağ’a tırmanışımız unutulmaz bir deneyimdi. Telesiyej ve kızak etkinlikleri, öğrencilerimizin enerjisini zirveye taşıdı. Uludağ’da eğlenip çokça da yorulan öğrencilerimizle otelimize geçtik. Yenilen akşam yemeğinin ardından yarına enerji toplamak için odalarımıza çekildik.
O günün sabahında Bursa şehir turumuz başladı. Şehir turumuzda Tophane, Saat Kulesi, Ulu Cami ve Kozahan gibi tarihi yerlerde kültür dolu anılar biriktirdik. Panorama keyfi, Emir Sultan ziyareti ve Emir Sultan’da kılınan cuma namazı sonrasında öğle yemeğimizde lezzetin doruklarına çıkan iskender, damaklarımıza unutulmaz bir tat bıraktı. Ardından, kestane şekerleriyle yapılan alışverişimizle hatıralarımızı pekiştirdik.Bursa'nın zengin mirasını daha yakından keşfetmemize olanak tanıyan bu geziden enerji dolu anılarla okula dönüş yolculuğumuza başladık. Bu unutulmaz gezi, öğrencilerimizin gözlerindeki heyecan ve öğrenimleriyle dolu bir deneyim olarak kalacak.
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
![BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/gbursa/brsa01-2439.jpg)
![BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/gbursa/brsa02-6272.jpg)
![BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/gbursa/brsa03-6269.jpg)
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)