ÇETİN DENİZ MAVİGÜN'de
Anasayfa> Haberler> ÇETİN DENİZ MAVİGÜN'de
Etkinlik Takvimine Dön

7 Mart 2020 Cumartesi günü Mavigün Koleji Kültür Merkezi'nde 4. ve 8. sınıf "Bursluluk ve Kabul Sınavımıza" öğrencilerini dahil eden değerli velilerimizi harika bir seminerle karşıladık.

Yazar, Psikolojik Danışman, Hafıza Eğitimcisi Sn.Çetin DENİZ'in değerli sunumlarıyla gerçekleşen "AİLE İÇİ ETKİLİ İLETİŞİM" konulu seminerimiz katılım gösteren velilerimiz için hem eğlenceli hemde eğitici oldu.

Sn Çetin DENİZ'in;

"Dünyaya çocuğunuzun gözüyle bakmaya çalışın.Göreceksiniz daha çok içinizden geldiği gibi davranacak,daha ön yargısız,daha kararlı olacak ve çocuğunuzla daha sağlıklı ilişkiler kuracaksınız." sözlerinin uzun süre alkışlandığı programımız, değerli yazarımıza yöneltilen soruların cevaplanması ve kitap imza etkinliği ile son buldu. Vermiş olduğu bilgilerden dolayı değerli yazarımıza ve katılım gösteren velilerimize çok teşekkür ederiz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
Mavigün'de YENİ DÖNEM

Mavigün'de YENİ DÖNEM

Mavigün'de YENİ DÖNEM
Devamı Oku
LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI

LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI

LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI TERCİH KILAVUZU TIKLAYINIZ
Devamı Oku
MİLLETİN SESİ MEHMET AKİF

MİLLETİN SESİ MEHMET AKİF

İstiklâl Marşı'mızın kabulünün 99. yılında Mehmet Akif Ersoy'u rahmet ve minnet ile andık. Mavigün Koleji Kültür Merkezi'nde gerceklestirdigimiz program İstiklal Marşı'nın okunmasiyla başladı. İnkı...
Devamı Oku

YUKARI