"DENEYAP TÜRKİYE" MAVİGÜN'E BÜYÜK BAŞARI
Anasayfa> Haberler> "DENEYAP TÜRKİYE" MAVİGÜN'E BÜYÜK BAŞARI
Etkinlik Takvimine Dön

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı gibi dört önemli kurum arasında gerçekleştirilen işbirliği ile “Deneyap Türkiye Atölyesi” hayata geçirilmiştir. Geleceğin bilim insanları, araştırmacıları ve girişimcilerinin yetiştirilmesinin hedeflendiği bu atölyelere Mavigün Koleji öğrencileri Zeynep Öykü ERDAL, Kerem Zahid ÖZYILMAZ, Emre Kaan PİRİM ve Salim Atakan ATILGAN asil olarak katılmaya hak kazanmıştır.

Deneyap Türkiye’nin temel amacı, ülkemizin kalkınması için olmazsa olmaz görülen Milli Teknoloji hamlesinin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştirmektir. Deneyap Türkiye bu alanda ilgisi ve yeteneği olan gençleri destekleyecektir.

Mavigün Koleji olarak biz de bu projede asil katılım hakkı kazanan öğrencilerimizi ve onların yetişmesinde emeği olan öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ŞAMPİYON MAVİGÜN

ŞAMPİYON MAVİGÜN

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası 3×3 okullar arası basketbol turnuvasında öğretmenlerimiz ilçe şampiyonu olmuştur. Kendilerini tebrik ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

Gaziosmanpaşa ilçe genelinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen “Hatırlanmak Güzeldir” konulu şiir ve resim yarışmaları düzenlenmiştir. Şiir yarışmasında 8B bsınıfından öğrencimi...
Devamı Oku
MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Özel Mavigün Ortaokulunda 30 Kasım-07 Aralık- 14 Aralık  2022 tarihlerinde 8.’inci sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan eğitim çalışmaları hakkında 8.sınıf Velilerimize bilgilendirme semineri ...
Devamı Oku

YUKARI