GELENEKSEL MAVİGÜN ZEKA KÜPÜ YARIŞMASI
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yzekaküpü/zka01-9607.jpg)
Ortaokul Matematik Zümremiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Mavigün Zeka Küpünü Seçiyor" yarışmasında kıyasıya mücadele sergileyen öğrencilerimizden Muhammed Yiğit YÜCEL 32 saniyelik performansıyla 3x3'lük zeka küpü yapma yarışmasının şampiyonu olmuştur. Katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu eğlenceli organizasyonu düzenleyen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)