Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi’nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kurulmuştur. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde Aile Evi’nde ve Çocuk Hematoloji-Onkoloji Servislerinde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler yürütmektir.
Bu önemli Vakfımıza Sosyal Farkındalık oluşturmak için başlattığımız proje kapsamında, öğrenci ve değerli velilerimizin destekleriyle hazırlanan yardım kolilerimizi kendilerine ulaştırdık.
Tedavi gören yavrularımıza bir nebze destek olabilmek için başlatılan projemizde emeği geçen tüm veli öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
![KAÇUV YARDIM KAMPANYASI](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/kaçuv/kan2-1021.jpg)
![KAÇUV YARDIM KAMPANYASI](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/kaçuv/kan3-7089.jpg)
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)