KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Anasayfa> Haberler> KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Etkinlik Takvimine Dön

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi’nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kurulmuştur. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde Aile Evi’nde ve Çocuk Hematoloji-Onkoloji Servislerinde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler yürütmektir.

Bu önemli Vakfımıza Sosyal Farkındalık oluşturmak için başlattığımız proje kapsamında, öğrenci ve değerli velilerimizin destekleriyle hazırlanan yardım kolilerimizi kendilerine ulaştırdık.

Tedavi gören yavrularımıza bir nebze destek olabilmek için başlatılan projemizde emeği geçen tüm veli öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
2019 LGS TERCİHLERİ

2019 LGS TERCİHLERİ

Sayın Velimiz, 2019 LGS Tercihleri 01-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Okulumuz rehberlik birimi belirtilen tarihler arasında öğrenci velilerimize tercih rehberliği hizmeti verecekt...
Devamı Oku
2019 LGS GURUR TABLOMUZ

2019 LGS GURUR TABLOMUZ

2019 LGS GURUR TABLOMUZ
Devamı Oku
11.ULUSAL MOBİLYA TASARIM YARIŞMASINA KATILDIK

11.ULUSAL MOBİLYA TASARIM YARIŞMASINA KATILDIK

11.06.209 Salı günü Orta Anadolu İhracatçılar Birliğinin düzenlemiş olduğu 11.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda öğrencimiz Münevver Şimşek finale kalarak ödül törenine katılmıştır. Öğrencimizi tebr...
Devamı Oku

YUKARI