KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Anasayfa> Haberler> KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Etkinlik Takvimine Dön

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi’nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kurulmuştur. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde Aile Evi’nde ve Çocuk Hematoloji-Onkoloji Servislerinde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler yürütmektir.

Bu önemli Vakfımıza Sosyal Farkındalık oluşturmak için başlattığımız proje kapsamında, öğrenci ve değerli velilerimizin destekleriyle hazırlanan yardım kolilerimizi kendilerine ulaştırdık.

Tedavi gören yavrularımıza bir nebze destek olabilmek için başlatılan projemizde emeği geçen tüm veli öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
OKUYAN KAZANIR, ELMASI KIZARIR

OKUYAN KAZANIR, ELMASI KIZARIR

5. sınıflarımız arasında gerçekleştirdiğimiz “BEŞ HAFTADA BEŞ KİTAP” projesi kapsamında kitap kurdu olma hevesindeki 45 öğrencimiz özel olarak seçilen kitaplarını keyifle okudular. Süreç boyunca kitap...
Devamı Oku
5.SINIFLARIMIZ YARIŞIYOR

5.SINIFLARIMIZ YARIŞIYOR

5.sınıflarımız arasında yapılan Sosyal Bilgiler Bilgi yarışmasını 5A ve 5C sınıflarımız berabere kalarak kazanmıştır. Emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.
Devamı Oku
MÜNAZARANIN GALİBİ SÖZELCİLER

MÜNAZARANIN GALİBİ SÖZELCİLER

6, 7 ve 8. sınıflarımız arasında iki aydır devam eden münazara turnuvası galibini buldu. Kasım ayında başladığımız ve karma olarak farklı sınıf düzeylerindeki öğrencilerin birbirleriyle karşılaştıklar...
Devamı Oku

YUKARI