KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Anasayfa> Haberler> KAÇUV YARDIM KAMPANYASI
Etkinlik Takvimine Dön

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi’nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kurulmuştur. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı; maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlayarak, kanserle mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamı sağlamaktadır. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde Aile Evi’nde ve Çocuk Hematoloji-Onkoloji Servislerinde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler yürütmektir.

Bu önemli Vakfımıza Sosyal Farkındalık oluşturmak için başlattığımız proje kapsamında, öğrenci ve değerli velilerimizin destekleriyle hazırlanan yardım kolilerimizi kendilerine ulaştırdık.

Tedavi gören yavrularımıza bir nebze destek olabilmek için başlatılan projemizde emeği geçen tüm veli öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
6.SINIFLARDA FEN BİLİMLERİ BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI

6.SINIFLARDA FEN BİLİMLERİ BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI

15 Nisan Pazartesi günü 6. Sınıflarımızla “Fen Bilimleri Bilgi Yarışması” düzenledik. Öğrencilerimiz soruları cevaplarken kıyasıya mücadele etti. Tüm 6. Sınıfların katıldığı yarışmada 6/C sınıfı en yü...
Devamı Oku
KARATEDE İL 1. LİĞİ

KARATEDE İL 1. LİĞİ

 23 NİSAN ŞENLİKLERİ KAPSAMINDA İSTANBUL GENELİNDE DÜZENLENEN ÖZEL BİR  TURNUVADA ŞAMPİYON OLAN ÖĞRENCİMİZ AZRA SARITAŞ'I TEBRİK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
Devamı Oku
Mavigün Harbiye Askeri Müzesi’nde

Mavigün Harbiye Askeri Müzesi’nde

12.04.2019 tarihinde Sosyal Bilgiler Zümresi ile Harbiye Askeri Müzesine gezi düzenledik. 7.sınıf öğrencilerimizle birlikte gittiğimiz gezimizde geçmişten günümüze Türk Tarihimizde yolculuk yaptık. Ço...
Devamı Oku

YUKARI