MAVİGÜN’DE ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
Okulumuzda Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma programı okulumuzun kültür merkezi konferans salonunda düzenlendi. Programımız tüm şehitlerimiz anısına düzenlenen saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından okulumuz Matematik öğretmeni Hilal Özlan ve Okul Müdürümüz Mustafa AGUŞ günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptı. Programımız 7C sınıfından Zeynep Ada BAYIK adlı öğrencimizin şiiriyle devam etti. Devamında Çanakkale Zaferi’ni anlatan bir sinevizyon gösterisi izlendi. Programımız 6A sınıfı öğrencilerinin hazırladığı oratoryo gösterisi ile sona erdi.
Programda emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Fotoğraflar
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)