Özel Mavigün Ortaokulu’nda 30 Kasım-7 Aralık-15 Aralık 2022 tarihlerinde 8.’inci sınıf öğrencilerimize yönelik Profesyonel Eğitim Koçu ve Hafıza Teknikleri Uzmanı Çetin Deniz tarafından “Anlayarak Hızlı Okuma ve Anlama” eğitimi verildi. Eğitim seminerimizin içeriğinde Beyni Etkin Kullanma, Anlayarak Hızlı Okuma konuları öğrencilerimizin yoğun katılımı sağlanarak işlendi.
Eğitim Seminerinin amacı ; Bu yıl LGS’ye hazırlanan Öğrencilerimizin ders çalışırken, konu tekrarları yaparken ve deneme sınavları esnasında süreyi en doğru şekilde kullanmalarını sağlamaktır.
Öğrencilerimiz Lgs denemelerinde daha hızlı okuyup daha hızlı soru çözebilme tekniklerini öğrenerek Zaman Yönetimi ile ilgili edindikleri deneyimlerden dolayı mutlu bir şekilde eğitimi bitirdiler.