MAVİGÜN’DE İKİ DERECE
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/ymendilkp/mndil-01-7150.jpg)
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa Belediyesinin düzenlediği okullararası GELENEKSEL ÇOÇUK OYUNLARI (MENDİL KAPMACA ) turnuvası 02-06 Ocak 2023 tarihleri arasında ilçemizde düzenlenmiştir.
44 okul 528 sporcunun katıldığı turnuvada KÜÇÜK KIZ MENDİL KAPMACA takımımız ve YILDIZ KIZ MENDİL KAPMACA takımımız ilçe İKİNCİSİ olmuştur.
Başarıda emeği geçen öğrencilerimizi, Beden Eğitimi Öğretmenimiz ve Antrenörümüz Ahmethan YİĞİT’i tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
Fotoğraflar
![MAVİGÜN’DE İKİ DERECE](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/ymendilkp/mndil-01-8794.jpg)
![MAVİGÜN’DE İKİ DERECE](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/ymendilkp/mndil-02-5799.jpg)
![MAVİGÜN’DE İKİ DERECE](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/ymendilkp/mndil-03-4865.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)