MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU
Etkinlik Takvimine Dön

Geçtiğimiz ay İstanbul 2. Bölge Satranç Turnuvasında 1. olarak finallere kalan Yıldız Kız Satranç Takımımız, 21 - 22 Şubat 2022 tarihlerinde  Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezinde düzenlenen İstanbul Okullararası Takım Satranç Turnuvasında İstanbul Şampiyonu olmuştur.

Öğrencilerimiz; Elif Neva Türkmen, Esma Zülal Karahan, Melek Bozkurt, Duru Nisa Koca ve Şevval Demirci' yi, desteklerinden dolayı değerli velilerimizi ve emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ederiz. Türkiye Okullararası Satranç Turnuvası Finallerinde takımımıza başarılar dileriz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ

BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ

 11 Ocak Perşembe sabahı şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve güzel anılar biriktirmek için saat 06.00’da okulumuzdan yola çıktık. Tarih ve doğanın büyüleyici buluşmasına tanıklık edeceğimiz Cumalıkızık...
Devamı Oku
ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal performanslarını değerlendirmek üzere değerli velilerimiz ve öğretmenlerimiz 16 Aralık 2023 Cumartesi günü bir araya geldiler.
Devamı Oku
FİLİSTİN KONULU RESİM YARIŞMASINDA İLÇE 2.LİĞİ

FİLİSTİN KONULU RESİM YARIŞMASINDA İLÇE 2.LİĞİ

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Filistin Konulu Resim yarışmasında öğrencimiz Elif İkra ARSLAN İlçe 2.si olmuştur. Kendisini ve ona rehberlik eden Görsel S...
Devamı Oku

YUKARI