MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2022haberler/ystrilbrnclk/str01-2524.jpg)
Geçtiğimiz ay İstanbul 2. Bölge Satranç Turnuvasında 1. olarak finallere kalan Yıldız Kız Satranç Takımımız, 21 - 22 Şubat 2022 tarihlerinde Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezinde düzenlenen İstanbul Okullararası Takım Satranç Turnuvasında İstanbul Şampiyonu olmuştur.
Öğrencilerimiz; Elif Neva Türkmen, Esma Zülal Karahan, Melek Bozkurt, Duru Nisa Koca ve Şevval Demirci' yi, desteklerinden dolayı değerli velilerimizi ve emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ederiz. Türkiye Okullararası Satranç Turnuvası Finallerinde takımımıza başarılar dileriz.
Fotoğraflar
![MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU](/Dosyalar/CKfinder/images/2022haberler/ystrilbrnclk/str01-5638.jpg)
![MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU](/Dosyalar/CKfinder/images/2022haberler/ystrilbrnclk/str02-3149.jpg)
![MAVİGÜN KOLEJİ İSTANBUL SATRANÇ ŞAMPİYONU](/Dosyalar/CKfinder/images/2022haberler/ystrilbrnclk/str03-7361.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)