MAVİGÜN KOLEJİNDE MOTİVASYON SEMİNERİ
Anasayfa> Haberler> MAVİGÜN KOLEJİNDE MOTİVASYON SEMİNERİ
Etkinlik Takvimine Dön

Rehberlik ve Psikolojik Danışman olarak öğrencilerine yol gösteren, uzun yıllardır güzel insanlar yetiştirmeye devam eden çok Değerli Hocamız Sayın Fahri Başara 29 Eylül Perşembe günü öğrencilerimize etkili ders çalışma alışkanlıkları ve motivasyon semineri verdi.

Mavigün Kültür Merkezinde gerçekleştirilen seminerde Fahri Başara konuşmasında “Herhangi bir konuda başarılı olamadıysanız bunun tek sebebi vardır,buda diğerleri kadar çalışmamış olmaktandır.” diyerek hedef belirlemenin önemine değindi ve bu hedefe kitlenerek ortaya konması gereken gayrete dikkat çekti.

Hocamızın eğitim hayatından verdiği örneklerle tecrübelerini paylaştığı seminerimiz Mavigün Koleji Okul Müdürümüz Mustafa Aguş’un, Fahri Başara’ ya günün anısına yaptığı hediye takdimiyle sona erdi.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ŞAMPİYON MAVİGÜN

ŞAMPİYON MAVİGÜN

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası 3×3 okullar arası basketbol turnuvasında öğretmenlerimiz ilçe şampiyonu olmuştur. Kendilerini tebrik ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

Gaziosmanpaşa ilçe genelinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen “Hatırlanmak Güzeldir” konulu şiir ve resim yarışmaları düzenlenmiştir. Şiir yarışmasında 8B bsınıfından öğrencimi...
Devamı Oku
MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Özel Mavigün Ortaokulunda 30 Kasım-07 Aralık- 14 Aralık  2022 tarihlerinde 8.’inci sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan eğitim çalışmaları hakkında 8.sınıf Velilerimize bilgilendirme semineri ...
Devamı Oku

YUKARI