Mavigün TÜYAP’TA
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/gtüyap/typ01-3555.jpg)
Mavigün Koleji 7 ve 8.Sınıf öğrencileriyle 7 Aralık 2022’de TÜYAP Kitap Fuarındaydık.
Kitaplarla buluştuğumuz bu güzel gezide, LGS hazırlık kitapları en çok ilgi gören kitaplar oldu. Öğrencilerin kitaplara ilgisini arttırmak için yaptığımız gezimizde ellerimiz kitaplarla, gönlümüz huzurla dolu okulumuza döndük.
Fotoğraflar
![Mavigün TÜYAP’TA](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/gtüyap/typ01-7093.jpg)
![Mavigün TÜYAP’TA](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/gtüyap/typ02-8650.jpg)
![Mavigün TÜYAP’TA](/Dosyalar/CKfinder/images/2023 haberler/gtüyap/typ03-6595.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)