MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/slgshzrlk/lgshzr01-720.jpg)
2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında 8.sınıfa geçecek olan öğrencilerimizin velilerini sınav süreci ve Mavigün’de yapılacaklar hakkında bilgilendirmek, anne-babalarımızda sınav farkındalığı oluşturmak amacıyla yaptığımız seminere Okul Müdürümüz Mustafa AGUŞ ,Ortaokul Rehberlik Öğretmeni Kübra TEPEHAN ARSLAN ve LGS hazırlık öğretmenlerimiz katılmıştır. Bilgilendirme ve tanışmanın gerçekleştirildiği toplantımız,velilerimize teşrifleri için teşekkürle sona ermiştir.
Fotoğraflar
![MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/slgshzrlk/lgshzr01-878.jpg)
![MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/slgshzrlk/lgshzr02-601.jpg)
![MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/slgshzrlk/lgshzr03-9417.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)