MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
Anasayfa> Haberler> MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
Etkinlik Takvimine Dön

"Konsun yine pervazlara
Güvercinler;
"Hu hu"lara karışsın
Aminler..
Mübarek akşamdır;
Gelin ey Fatiha’lar, Yasin’ler!"

Mavigün Koleji  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zümresi Öğretmenleri tarafından, alemlere rahmet olarak gönderilen “Peygamber Efendimizin” doğumunu anmak, çocukların bugünleri anlaması ve değerlendirmesi amacıyla 'Mevlid-i Nebi Programı' düzenlenmiştir.

Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp açılış konuşması ile devam etmiştir. Büyük hayranlıkla izlenen sinevizyon gösterisinin ardından okulumuzun altıncı sınıf öğrencisi Beril Erişken Peygamber Efendimize yazılmış bir naat-ı şerifi seslendirmiştir.

Okulumuzda eğitim gören, farklı sınıftan öğrencilerin sunumuyla orotoryo gösterisi izleyenlerden büyük beğeni toplamıştır.

Programımız, seyircilerimizin de Peygamber Efendimize getirdiği salavatlar eşliğinde sonlandırılmıştır.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ

BURSA - ULUDAĞ GEZİMİZ

 11 Ocak Perşembe sabahı şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve güzel anılar biriktirmek için saat 06.00’da okulumuzdan yola çıktık. Tarih ve doğanın büyüleyici buluşmasına tanıklık edeceğimiz Cumalıkızık...
Devamı Oku
ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZ

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal performanslarını değerlendirmek üzere değerli velilerimiz ve öğretmenlerimiz 16 Aralık 2023 Cumartesi günü bir araya geldiler.
Devamı Oku
FİLİSTİN KONULU RESİM YARIŞMASINDA İLÇE 2.LİĞİ

FİLİSTİN KONULU RESİM YARIŞMASINDA İLÇE 2.LİĞİ

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Filistin Konulu Resim yarışmasında öğrencimiz Elif İkra ARSLAN İlçe 2.si olmuştur. Kendisini ve ona rehberlik eden Görsel S...
Devamı Oku

YUKARI