MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
Anasayfa> Haberler> MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
Etkinlik Takvimine Dön

"Konsun yine pervazlara
Güvercinler;
"Hu hu"lara karışsın
Aminler..
Mübarek akşamdır;
Gelin ey Fatiha’lar, Yasin’ler!"

Mavigün Koleji  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zümresi Öğretmenleri tarafından, alemlere rahmet olarak gönderilen “Peygamber Efendimizin” doğumunu anmak, çocukların bugünleri anlaması ve değerlendirmesi amacıyla 'Mevlid-i Nebi Programı' düzenlenmiştir.

Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp açılış konuşması ile devam etmiştir. Büyük hayranlıkla izlenen sinevizyon gösterisinin ardından okulumuzun altıncı sınıf öğrencisi Beril Erişken Peygamber Efendimize yazılmış bir naat-ı şerifi seslendirmiştir.

Okulumuzda eğitim gören, farklı sınıftan öğrencilerin sunumuyla orotoryo gösterisi izleyenlerden büyük beğeni toplamıştır.

Programımız, seyircilerimizin de Peygamber Efendimize getirdiği salavatlar eşliğinde sonlandırılmıştır.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ŞAMPİYON MAVİGÜN

ŞAMPİYON MAVİGÜN

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası 3×3 okullar arası basketbol turnuvasında öğretmenlerimiz ilçe şampiyonu olmuştur. Kendilerini tebrik ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

Gaziosmanpaşa ilçe genelinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen “Hatırlanmak Güzeldir” konulu şiir ve resim yarışmaları düzenlenmiştir. Şiir yarışmasında 8B bsınıfından öğrencimi...
Devamı Oku
MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Özel Mavigün Ortaokulunda 30 Kasım-07 Aralık- 14 Aralık  2022 tarihlerinde 8.’inci sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan eğitim çalışmaları hakkında 8.sınıf Velilerimize bilgilendirme semineri ...
Devamı Oku

YUKARI