"Konsun yine pervazlara
Güvercinler;
"Hu hu"lara karışsın
Aminler..
Mübarek akşamdır;
Gelin ey Fatiha’lar, Yasin’ler!"
Mavigün Koleji Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Zümresi Öğretmenleri tarafından, alemlere rahmet olarak gönderilen “Peygamber Efendimizin” doğumunu anmak, çocukların bugünleri anlaması ve değerlendirmesi amacıyla 'Mevlid-i Nebi Programı' düzenlenmiştir.
Program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayıp açılış konuşması ile devam etmiştir. Büyük hayranlıkla izlenen sinevizyon gösterisinin ardından okulumuzun altıncı sınıf öğrencisi Beril Erişken Peygamber Efendimize yazılmış bir naat-ı şerifi seslendirmiştir.
Okulumuzda eğitim gören, farklı sınıftan öğrencilerin sunumuyla orotoryo gösterisi izleyenlerden büyük beğeni toplamıştır.
Programımız, seyircilerimizin de Peygamber Efendimize getirdiği salavatlar eşliğinde sonlandırılmıştır.
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)