ÖĞRENCİ - YAZAR BULUŞMALARI
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/syzrblsma/yzrblsma01-333.jpg)
“Yıldızlarla Uyumak” kitabının yazarı Sn. Mehmet Nuri YARDIM 16 Mayıs Perşembe günü okulumuzu ziyaret etti. Yazarımızla söyleşi ve ardından imza etkinliği düzenlendi. Öğrencilerin katılımıyla yapılan güzel söyleşinin ardından soru yağmuruna tutulan yazarımız, kitaplarını zevkle öğrencilerimiz için imzaladı. Yapılan bu güzel buluşmanın ardından etkinliğimiz toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)