RESİM YARIŞMASINDA İLÇE BİRİNCİLİĞİ
![](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yrsmkdrhn/rsekdr01-1281.jpg)
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu "6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu" konulu resim yarışmasında 6. sınıf öğrencilerimiz Kadirhan Tokgöz ilçe birincisi olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyor, yetişmesinde emeği olan Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Yaren Turan hocamıza Teşekkür Ediyoruz.
Fotoğraflar
![RESİM YARIŞMASINDA İLÇE BİRİNCİLİĞİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yrsmkdrhn/rsekdr01-6305.jpg)
![RESİM YARIŞMASINDA İLÇE BİRİNCİLİĞİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yrsmkdrhn/rsekdr02-3452.jpg)
![RESİM YARIŞMASINDA İLÇE BİRİNCİLİĞİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yrsmkdrhn/rsekdr03-7208.jpg)
Diğer Haberler
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)