SAPANCA-MAŞUKİYE ORMANYA GEZİSİ
Anasayfa> Haberler> SAPANCA-MAŞUKİYE ORMANYA GEZİSİ
Etkinlik Takvimine Dön

Mavigün Koleji olarak tüm ortaokul öğrencilerimiz ile Maşukiye-Sapanca gezisine gittik. Sabahın erken saatlerinde yola çıkarak güneşi yolda karşıladık.

Maşukiye'nin eteklerinde yemyeşil doğa ile iç içe serpme kahvaltısı ile gezimize başladık.

Kahvaltıdan sonra Ormanya'ya hareket ettik. Doğal Yaşam Parkı Ormanya'da öncelikle Hobbit Evlerini gezdik. Ardından yürüyüş yolunda bizi Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar karşıladı.  Sonbaharın güzelliğini Ormanya'da tadarak bol bol fotoğraf çekimi yaptık.

Sapanca Gölü kıyısında öğle yemeğimizi yedikten sonra gezimize Kartepe Macera Parkı ile devam ettik. Öğrencilerimiz Zipline'da hem adrenalin hem de bol eğlence yaşarken Su Botu'nda yarışmanın tadına vardılar. Sapanca kıyısında son durağımız Cam Seyir Terası'nda eşsiz manzaranın ve bol oksijenin tadına vararak dönüş yoluna geçtik.

Akşam saatlerinde gezimizden mutlu ve huzurlu bir şekilde okulumuza döndük.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
ŞAMPİYON MAVİGÜN

ŞAMPİYON MAVİGÜN

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen öğretmenler arası 3×3 okullar arası basketbol turnuvasında öğretmenlerimiz ilçe şampiyonu olmuştur. Kendilerini tebrik ediyoruz.
Devamı Oku
MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

MAVİGÜN’DE İKİ DERECE

Gaziosmanpaşa ilçe genelinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen “Hatırlanmak Güzeldir” konulu şiir ve resim yarışmaları düzenlenmiştir. Şiir yarışmasında 8B bsınıfından öğrencimi...
Devamı Oku
MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

MAVİGÜN’ DE HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ VELİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Özel Mavigün Ortaokulunda 30 Kasım-07 Aralık- 14 Aralık  2022 tarihlerinde 8.’inci sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan eğitim çalışmaları hakkında 8.sınıf Velilerimize bilgilendirme semineri ...
Devamı Oku

YUKARI