TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Anasayfa> Haberler> TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Etkinlik Takvimine Dön

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 13-14 Ekim tarihlerinde Ankara Mamak spor salonunda Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmaları düzenledi. Türkiye’nin bütün illerinden sporcular katıldı.

            Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmasına, küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde toplam 445 sporcunun katılımı ile yeni bir rekora imza atıldı. 2006 ve sonrası doğumlu Türk Masa Tenisi´nin geleceği olan küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde ilk kez 400´ün üzerinde bir katılım gerçekleştirildi. 

            Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu’nun, Minik Erkekler kategorisinde düzenlemiş olduğu Türkiye Milli Takım seçmelerinde, 128 sporcunun arasından yapmış olduğu 8 maçın tamamını kazanarak öğrencimiz Tolga Kaan EĞİLMEZTÜRKİYE ŞAMPİYONU” oldu ve Masa Tenisi Milli takım aday listesine seçildi.

           Öğrencimizi tebrik eder; yetişmesinde emeği olan kıymetli ailesine, tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.

 

Fotoğraflar

Diğer Haberler
6.SINIFLARDA FEN BİLİMLERİ BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI

6.SINIFLARDA FEN BİLİMLERİ BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI

15 Nisan Pazartesi günü 6. Sınıflarımızla “Fen Bilimleri Bilgi Yarışması” düzenledik. Öğrencilerimiz soruları cevaplarken kıyasıya mücadele etti. Tüm 6. Sınıfların katıldığı yarışmada 6/C sınıfı en yü...
Devamı Oku
KARATEDE İL 1. LİĞİ

KARATEDE İL 1. LİĞİ

 23 NİSAN ŞENLİKLERİ KAPSAMINDA İSTANBUL GENELİNDE DÜZENLENEN ÖZEL BİR  TURNUVADA ŞAMPİYON OLAN ÖĞRENCİMİZ AZRA SARITAŞ'I TEBRİK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
Devamı Oku
Mavigün Harbiye Askeri Müzesi’nde

Mavigün Harbiye Askeri Müzesi’nde

12.04.2019 tarihinde Sosyal Bilgiler Zümresi ile Harbiye Askeri Müzesine gezi düzenledik. 7.sınıf öğrencilerimizle birlikte gittiğimiz gezimizde geçmişten günümüze Türk Tarihimizde yolculuk yaptık. Ço...
Devamı Oku

YUKARI