![](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/Yarismalar/ichbr-5110.jpg)
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 13-14 Ekim tarihlerinde Ankara Mamak spor salonunda Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmaları düzenledi. Türkiye’nin bütün illerinden sporcular katıldı.
Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmasına, küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde toplam 445 sporcunun katılımı ile yeni bir rekora imza atıldı. 2006 ve sonrası doğumlu Türk Masa Tenisi´nin geleceği olan küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde ilk kez 400´ün üzerinde bir katılım gerçekleştirildi.
Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu’nun, Minik Erkekler kategorisinde düzenlemiş olduğu Türkiye Milli Takım seçmelerinde, 128 sporcunun arasından yapmış olduğu 8 maçın tamamını kazanarak öğrencimiz Tolga Kaan EĞİLMEZ “TÜRKİYE ŞAMPİYONU” oldu ve Masa Tenisi Milli takım aday listesine seçildi.
Öğrencimizi tebrik eder; yetişmesinde emeği olan kıymetli ailesine, tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.
![TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/Yarismalar/0008-431.jpg)
![TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE](/Dosyalar/CKfinder/images/haberler/Yarismalar/ccc-3767.jpg)
MAVİGÜN KOLEJİNDE KARNE COŞKUSU
Mavigün Koleji Kültür Merkezi’nde gerçekleşen karne törenine Okul Müdürü Mustafa AGUŞ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mustafa...
Devamı Oku![MAVİGÜN’E İL DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yildrce/ildrc03-51.jpg)
MAVİGÜN’E İL DERECESİ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Umut Vakfının birlikte düzenlediği Bireysel Silahlanmaya Karşı “Hayır” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Zeynep ÜSTÜNGÜL İl derecesi almıştır. Öğrencimizi ve ...
Devamı Oku![UZAYDA HAYAT KONULU KISA HİKAYE YARIŞMASINDA TÜRKİYE DERECESİ](/Dosyalar/CKfinder/images/2024 haberler/yuzaydrce/uzay02-8856.jpg)