TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Anasayfa> Haberler> TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Etkinlik Takvimine Dön

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 13-14 Ekim tarihlerinde Ankara Mamak spor salonunda Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmaları düzenledi. Türkiye’nin bütün illerinden sporcular katıldı.

            Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmasına, küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde toplam 445 sporcunun katılımı ile yeni bir rekora imza atıldı. 2006 ve sonrası doğumlu Türk Masa Tenisi´nin geleceği olan küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde ilk kez 400´ün üzerinde bir katılım gerçekleştirildi. 

            Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu’nun, Minik Erkekler kategorisinde düzenlemiş olduğu Türkiye Milli Takım seçmelerinde, 128 sporcunun arasından yapmış olduğu 8 maçın tamamını kazanarak öğrencimiz Tolga Kaan EĞİLMEZTÜRKİYE ŞAMPİYONU” oldu ve Masa Tenisi Milli takım aday listesine seçildi.

           Öğrencimizi tebrik eder; yetişmesinde emeği olan kıymetli ailesine, tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.

 

Fotoğraflar

Diğer Haberler
2019 LGS TERCİHLERİ

2019 LGS TERCİHLERİ

Sayın Velimiz, 2019 LGS Tercihleri 01-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Okulumuz rehberlik birimi belirtilen tarihler arasında öğrenci velilerimize tercih rehberliği hizmeti verecekt...
Devamı Oku
2019 LGS GURUR TABLOMUZ

2019 LGS GURUR TABLOMUZ

2019 LGS GURUR TABLOMUZ
Devamı Oku
11.ULUSAL MOBİLYA TASARIM YARIŞMASINA KATILDIK

11.ULUSAL MOBİLYA TASARIM YARIŞMASINA KATILDIK

11.06.209 Salı günü Orta Anadolu İhracatçılar Birliğinin düzenlemiş olduğu 11.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda öğrencimiz Münevver Şimşek finale kalarak ödül törenine katılmıştır. Öğrencimizi tebr...
Devamı Oku

YUKARI