TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Anasayfa> Haberler> TÜRKİYE ŞAMPİYONU MAVİGÜN’DE
Etkinlik Takvimine Dön

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 13-14 Ekim tarihlerinde Ankara Mamak spor salonunda Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmaları düzenledi. Türkiye’nin bütün illerinden sporcular katıldı.

            Küçükler ve Minikler kategorilerindeki Milli Takım seçme yarışmasına, küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde toplam 445 sporcunun katılımı ile yeni bir rekora imza atıldı. 2006 ve sonrası doğumlu Türk Masa Tenisi´nin geleceği olan küçük erkek, küçük kız, minik erkek ve minik kız kategorilerinde ilk kez 400´ün üzerinde bir katılım gerçekleştirildi. 

            Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu’nun, Minik Erkekler kategorisinde düzenlemiş olduğu Türkiye Milli Takım seçmelerinde, 128 sporcunun arasından yapmış olduğu 8 maçın tamamını kazanarak öğrencimiz Tolga Kaan EĞİLMEZTÜRKİYE ŞAMPİYONU” oldu ve Masa Tenisi Milli takım aday listesine seçildi.

           Öğrencimizi tebrik eder; yetişmesinde emeği olan kıymetli ailesine, tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.

 

Fotoğraflar

Diğer Haberler
OKUYAN KAZANIR, ELMASI KIZARIR

OKUYAN KAZANIR, ELMASI KIZARIR

5. sınıflarımız arasında gerçekleştirdiğimiz “BEŞ HAFTADA BEŞ KİTAP” projesi kapsamında kitap kurdu olma hevesindeki 45 öğrencimiz özel olarak seçilen kitaplarını keyifle okudular. Süreç boyunca kitap...
Devamı Oku
5.SINIFLARIMIZ YARIŞIYOR

5.SINIFLARIMIZ YARIŞIYOR

5.sınıflarımız arasında yapılan Sosyal Bilgiler Bilgi yarışmasını 5A ve 5C sınıflarımız berabere kalarak kazanmıştır. Emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.
Devamı Oku
MÜNAZARANIN GALİBİ SÖZELCİLER

MÜNAZARANIN GALİBİ SÖZELCİLER

6, 7 ve 8. sınıflarımız arasında iki aydır devam eden münazara turnuvası galibini buldu. Kasım ayında başladığımız ve karma olarak farklı sınıf düzeylerindeki öğrencilerin birbirleriyle karşılaştıklar...
Devamı Oku

YUKARI