ÜMMETİNDEN PEYGAMBERİNE VEFA
Anasayfa> Haberler> ÜMMETİNDEN PEYGAMBERİNE VEFA
Etkinlik Takvimine Dön

2021 Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Gaziosmanpaşa İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen "Peygamberimiz ve Vefa Toplumu" konulu şiir yarışmasında öğrencilerimizden Hatice Kübra TAŞKIRAN ilçe İKİNCİSİ, Rabia ÖZDEMİR ilçe  ÜÇÜNCÜSÜ olmuştur.

Dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini Gaziosmanpaşa İlçe Müftüsü Sayın Osman ŞEN verirken başarı sertifikası ve madalyalarını ise Genel Müdürümüz Sayın Şahin KARATAŞ'tan aldılar.

Öğrencilerimize başarılarının devamını diler, yetişmesinde emeği geçen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz Rabia TOKGÖZ ve Türkçe Öğretmenimiz Elif SİLAN'ı tebrik ederiz.

Fotoğraflar

Diğer Haberler
AKTİF DENEY YARIŞMASINDA İSTANBUL 1.LİĞİ

AKTİF DENEY YARIŞMASINDA İSTANBUL 1.LİĞİ

Öğrencilerimizi bilimsel çalışmalara yönlendirmek, onları geleceğin bilim insanları olarak yetişmelerini ve deneysel çalışmalara ilgilerini artırmak amacıyla 29 Nisan 2023 Cumartesi günü gerçekleşen  ...
Devamı Oku
MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK

MAVİGÜNDE LGS’ye HAZIRLANMAK

2023-2024 Eğitim-öğretim yılında 8.sınıfa geçecek olan öğrenci velilerimizi sınav süreci ve Mavigünde yapılacaklar hakkında bilgilendirmek, anne-babalarımızda sınav farkındalığı oluşturmak amacıyla ya...
Devamı Oku
ÇOK AMAÇLI KAPALI SPOR SALONUMUZU AÇIYORUZ

ÇOK AMAÇLI KAPALI SPOR SALONUMUZU AÇIYORUZ

Kapalı Spor Salonumuzu 19 Mayıs'ta açıyoruz...
Devamı Oku

YUKARI